Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
28 Eylül 2021 Salı
19 °C Açık

Tayini çıkanlara veda iftarı

Solhan Kaymakamlığı, Solhan Yatılı Bölge Okulu yemekhanesinde tayini çıkan Garnizon Komutanı Ermiş ile Askerlik Şubesi Başkanı Işık onuruna veda iftarı verdi.

23 TEMMUZ 2013 SALI 00:50
0
4190
0
AA aa
Tayini çıkanlara veda iftarı

İlçede iki yıl hizmet yapan ve Yalova’ya tayini çıkan Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Ermiş ile Konya Cihanbeyli’ne tayını çıkan Solhan Askerlik Şubesi Başkanı Eser Işık onuruna veda iftarı verildi.

Verilen İftara Kaymakam Şeref Aydın, Solhan Belediye Başkan Vekili Rıza Gengörü, Bursa Gemlik’ten Solhan’a Garnizon Komutanı olarak atanan Jandarma Yüzbaşı Mustafa Özdemir, Arakonak Belediye Başkanı Nazmi Çalışan, Erzurum’dan Solhan Askerlik Şubesi Başkanı olarak atanan Personel Üsteğmen Yavuz Erek ve kurum amirleri katıldı.

İftar programında kısa bir konuşma yapan Kaymakam Aydın, Garnizon Komutanı ile Askerlik Şubesi Başkanı’nın tayinlerinin çıktığı için bu iftarın verildiğini ve hizmet ettikleri dönemde ilçede ciddi bir sıkıntının yaşanmadığını ifade edip, kendilerine teşekkür etti.

Kaymakam Aydın, İlçeye yeni atanan Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Özdemir, Askerlik Şubesi Başkanı Personel Üsteğmen Erek ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şakir Tunç’un da aralarında olduğunu ve bundan sonraki süreçte kendileri ile çalışacaklarını anımsattı.

Önemli olan geride bırakılan hoş bir sedanın olduğunu dile getiren Kaymakam Aydın, ilçede Binbaşı Ermiş döneminde güvenlik açısında büyük sorunların yaşanmadığını ve korucu alımların çok adilane yapıldığını söyledi.

Solhan’da tüm çalışma arkadaşları ile iyi kötü iki yıl geçirdiğini ve Solhanlıların çalışanlara her zaman destek olduğunu dile getiren Binbaşı Ermiş, ilçede güzel bir ekibin ve iyi insanların olduğunu ifade ederken Solhanlıların Yalova’da bir kapılarının olduğunu ifade etti.

İlçede güzel iki yıl geçirdiğini ve kendisini şanslı hissettiğini dile getiren Işık ise, yanlışı ve eksikliği olmuşsa herkesten helallik istediğini dile getirirken kendisinin de varsa hakkını herkese helal ettiğini ifade etti.

Konuşmaların akabinde Solhan’da hizmet ettikleri sürede göstermiş oldukları başarılı çalışmalardan dolayı Ermiş ile Işık’a birer plaket takdim edildi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
28.09.2021
16:47
`BSK`dan farklı görmüyorum yani`
'BSK'dan farklı görmüyorum yani'
AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar: 'Ben Karayolları bölge müdürümüzle bizzat görüştüm. Mevcut yolumuzu korumak adına kışın çukurlar oluşmasın, yol bozulmasın diye bir kat asfalt daha atılıp yolu en azından standardı biraz daha yükseltilmiş oldu biraz daha ömrü uzatıldı. Şuan da gidelim biz o yola, ben BSK'dan farklı görmüyorum yani. Sıcak asfalttan çok farkı yok. Son derece geniş, çok güzel bir yolumuz.'
28.09.2021
16:46
Eğitim- Sen: `Okulun her tarafı dökülüyor`
Eğitim- Sen: 'Okulun her tarafı dökülüyor'
Eğitim-Sen Bingöl Şubesi, Karlıova ilçesindeki bir okulun fiziki olarak yetersiz olduğunu iddia ederek: 'Özellikle Toklular İlkokul ve Ortaokulundaki (Aynı binada) fiziki manzara bizi dehşete düşürdü. Okulun her tarafı dökülüyor.'
28.09.2021
16:45
Çiftçilere yem dağıtımı yapıldı
Çiftçilere yem dağıtımı yapıldı
Bingöl Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, çiftçilere yüzde 50 hibe ile yem dağıtımı yaptı.
28.09.2021
16:44
Yaralı bulunan kızıl şahin tedavi altına alındı
Yaralı bulunan kızıl şahin tedavi altına alındı
Bingöl'de aracın çarpması sonucu yaralanan kızıl şahin tedavi altına alındı.
28.09.2021
16:43
Bıldırcın avlarında kullanılan ses cihazları ele geçirildi
Bıldırcın avlarında kullanılan ses cihazları ele geçirildi
Bingöl'de bıldırcın avlarında kullanılan manyetik ses cihazı ele geçirildi.
28.09.2021
16:42
Alpaya, köylünün sıkıntılarını dinledi
Alpaya, köylünün sıkıntılarını dinledi
HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya ve beraberindeki heyet, Bingöl'ün Adaklı ilçesine bağlı Doğan Kaya Sıralı Söğütler köyünde halkla bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın