Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
18 Mayıs 2022 Çarşamba
13 °C Çoğunlukla açık

Yetenek sizsiniz için çalışmalara hız verildi

&';Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı programın Bingöl elemelerinin yapılmasının istenmesinin ardından atağa geçen Bingöl Üniversitesi Sosyal Faaliyetler Komitesi, çalışmalarına hız verdi.

Yetenek sizsiniz için çalışmalara hız verildi
17 OCAK 2011 PAZARTESİ 08:52
0
3280
1
AA aa

Bingöl Üniversitesi Sosyal Faaliyetler Komitesi Başkanı Zuhal Kavurmacı, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı programın Bingöl elemelerinin yapılması için destek turlarına çıktı.

İlk desteğini Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gıyasettin Baydaş’tan alan Kavurmacı, destek turları çerçevesinde Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya ile görüşüp tam destek aldı.
Destek turlarına devam eden Kavurmacı, hafta sonu Erzrum’a giderek, Atatürk Üniversitesi Rektörü Hikmet Koçak’la görüşüp destek isteyecek.

Kavurmacı, Erzurum’da çalışmalarına devam ederken, kurulan alt komisyonlar ise toplantılar düzenleyerek, program faaliyetleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Çalışma planını ve ekibini genişlettiğini açıklayan Kavurmacı, önümüzdeki günlerde halkı ve öğrencileri bilgilendirme toplantısı için iki alt komisyon kurduklarını ve kurdukları komisyonlardan biri genç dinamik akademik kadrodan, diğeri ise deneyimli tecrübeli akademisyenlerden oluşturulduğunu söyledi.

Bingöl Üniversitesi Sosyal Faaliyetler Komitesi bünyesinde kurulan alt komisyonların yarışmaya katılmak isteyen kişilerin videolarının elemelerini yapacağını belirten Kavurmacı, “Yapılan elemeler sonrasında seçilen en iyi videolarımızı Yetenek Sizsiniz programına gönderip değerlendirme sonucunu bekleyecek. Değerlendirme sonunda eğer kabul edilirse ekibi şehrimize davet edecek. Bizler elimizden geleni yapıyoruz. Bingöl’deki gerçek sanatkârlardan ve öğrencilerimizden de bize destek olmalarını istiyoruz” dedi.

Kurulan alt komisyonlardan biri olan genç kadro Öğretim Görevlisi Ahmet Türkoğlu başkanlığında, başkan yardımcısı Öğretim Görevlisi Filiz Öztürk ve komisyon üyeleri Araştırma Görevlisi Vedat Ünaldı ve Araştırma Görevlisi Ayşenur Bektaş olarak belirlendi.

Deneyimli akademik kadro ise Yrd. Doç. Dr. Ahmet Benli başkanlığında, başkan yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Miktat Şimşek ve komisyon üyeleri Yrd. Doç. Dr. Sebahattin Kaya ve Yrd. Doç. Dr. Adil Bakoğlu olarak belirlendi.

Genç kadrolardan oluşan komisyonlar, hafta sonu Saklıkent Restaurant’ta konu ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdiler.

Toplantı esnasında Saklıkent işletmecisi de komisyonların yapmış olduğu çalışmalara destek verdi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Ali Kıtay (@Misafir_1666)
17 Ocak 2011 Pazartesi 11:25
BU NE ? ya simdi, koca üniversitenin işi kalmadı da yarısma proğramlarının Bingölde yapılması için kulis çalısması yapması mi kaldı. ne acı . Yarışma Bingölde yapılırsa sehrimizin kalkınmılsık seviyesi mi yükselecek , yok olan tarımcılık ve hayvancılık mi gelişecek, İlimizdeki işsszlik mi bitecek, Sosyal problemler mi bitecek, LÜtfen sayın Hocalar ve yetkililer bundan vazgecin ve asli görevinize dönün, bizlerde halkımıza da saç baş yoldurtmayın. saygılarlımla
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
17.05.2022
17:44
Aktaş, `İşçi alımları` iddialarını valiliğe sordu!
Aktaş, 'İşçi alımları' iddialarını valiliğe sordu!
CHP Bingöl İl Başkanı Hasan Aktaş, son günlerde kamuoyunun gündeminde olan 'İşçi alımları' iddialarını bir dilekçe yazarak valilik tarafından yanıtlanmasını talep etti.
17.05.2022
17:43
`Yolu yapan firma hakkında bir soruşturma başlatacak mısınız?`
'Yolu yapan firma hakkında bir soruşturma başlatacak mısınız?'
HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun yanıtlaması için verdiği önergede: 'Yolu yapan firma hakkında bir soruşturma başlatacak mısınız?' sorusunun yanıtlanmasını talep etti.
17.05.2022
17:42
Bingöl Mesleki Eğitim Fuarı
Bingöl Mesleki Eğitim Fuarı
Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Bingöl Mesleki Eğitim Fuarı gerçekleştirildi.
17.05.2022
17:41
Vali Ekinci`ye `Gençlik Haftası` ziyareti
Vali Ekinci'ye 'Gençlik Haftası' ziyareti
15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan 'Gençlik Haftası' ve '19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı' etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürü Mahmut Danayiyen ve beraberindeki sporculardan oluşan heyet, Vali Kadir Ekinci'ye ziyaret etti.
17.05.2022
17:40
Aileler ve çocuklardan kortej yürüyüşü
Aileler ve çocuklardan kortej yürüyüşü
Bingöl'de 15-21 Mayıs Aile Haftası etkinlikleri çerçevesinde aile ve kurumların katılımıyla kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.
17.05.2022
16:20
Arıkan: 2022, hizmetlerimizi taçlandıracağımız yıl olacak
Arıkan: 2022, hizmetlerimizi taçlandıracağımız yıl olacak
Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan: 'Yapmış olduğumuz projeleri hız kesmeden sürdürecek, yenilerini de ekleyerek hizmette zirveye yürüyeceğiz. Çok önemli projelere bu yıl başlıyoruz, kimilerini de tamamlayıp hizmete sunuyoruz. Allah'ın izniyle bu yıl, hizmetlerimizi taçlandıracağımız bir yıl olacak.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın