Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Şubat 2021 Perşembe
7 °C Güneşli

'Vatandaşlarımızın ayaklarına gitmeden neler çektiklerini bilemezsiniz'

DEVA Partisi Bingöl İl Başkanı Mikail Kovalar: 'Vatandaşlarımızın ayaklarına gitmeden ve onları dinlemeden neler çektiklerini bilemezsiniz!'

22 ŞUBAT 2021 PAZARTESİ 17:39
3
725
2
AA aa
`Vatandaşlarımızın ayaklarına gitmeden neler çektiklerini bilemezsiniz`

DEVA Partisi Bingöl İl Başkanı Mikail Kovalar, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. Kovalar'ın halk pazarına yaptığı ziyarete Merkez İlçe Başkanı Orhan Camuka ve diğer partililer eşlik etti.  Halk pazarı ziyaretinin görüntüleri DEVA Partisi Bingöl İl Teşkilatı sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Paylaşılan görüntülerde vatandaşların pahalılıktan şikayet ettiği görülürken, desteklerden yararlanamadıklarını söyledikleri görülüyor.

DEVA Partisi İl Başkanı Mikail Kovalar, halk pazarına yaptığı ziyaretin görüntülerini twitter hesabı üzerinden, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' zihniyeti ile siyaset yapanlar, zor zamanda vatandaşlarımızın yanında olamıyorlar!” ve “Vatandaşlarımızın ayaklarına gitmeden ve onları dinlemeden neler çektiklerini bilemezsiniz!” notlarıyla paylaştı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81396)
24 Şubat 2021 Çarşamba 13:06
he he bir sen eksiktin
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81388)
23 Şubat 2021 Salı 23:00
Seçimler ve baraj sınırı ittifak oy oranı..Okumanızı tavsiye ederim
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
24.02.2021
16:07
İşhanına esnaflar talip oldu
İşhanına esnaflar talip oldu
32 yıldır Bingöl Belediyesi İşhanında kiracı olan esnaflar, satışa çıkarılan işhanına talip olduklarını belirterek: 'Satış kararı belediyemiz için zorunlu bir durum teşkil ediyorsa bu satışın 32 yıllık esnafa yapılmasını talep etmekteyiz.'
24.02.2021
16:06
`Zazaca hizmet veren personel var mı?`
'Zazaca hizmet veren personel var mı?'
HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yanıtlaması üzerine verdiği önergede: 'Acil servislerde Zazaca hizmet veren personel var mıdır, varsa sayısı kaçtır?' şeklindeki soruya yer verdi.
24.02.2021
16:05
`Mağduriyetlerin telafisi, zararlarının tazminiyle mümkün olabilir`
'Mağduriyetlerin telafisi, zararlarının tazminiyle mümkün olabilir'
Memur- Sen Kadınlar Komisyonu adına açıklama yapan Sibel Öz: '28 Şubat zihniyetinin tarihin çöp sepetinde gerçek anlamda yerini alması sadece faillerinin mahkûm edilmesiyle değil mağduriyetlerin telafisi, zararlarının tazminiyle mümkün olabilir' dedi.
24.02.2021
16:04
Ders çalışmak için zirveye çıkıyorlar!
Ders çalışmak için zirveye çıkıyorlar!
Adaklı ilçesine bağlı 60 haneli köyde internet çekmediği için 50'e yakın öğrenci eğitim öğretim hakkından mahrum kalıyor. Öğrenciler ders çalışmak ve ödevlerini yapmak için 2 kilometre yürüyüp yüksek dağa çıkıyor.
24.02.2021
16:03
Öğrenciler KYK yurtlarında kalabilecekler
Öğrenciler KYK yurtlarında kalabilecekler
Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar İl Müdürlüğü, Bingöl Üniversitesinde Yüz yüze eğitim görecek öğrenciler için yurtların açıldığını bildirdi.
24.02.2021
16:02
11 yıl ömür biçilen oğlu için 1 metrelik bebek arabası istiyor
11 yıl ömür biçilen oğlu için 1 metrelik bebek arabası istiyor
Bingöl'de yaşayan Abdullah Ortak, halk arasında 'balık pulu' olarak da bilinen iktiyozis hastalığı ve orta bilişsel gelişmede gecikme tanısı koyulan 9 yaşındaki oğlu Arda için doktorların 10- 11 yıl ömür biçtiğini söyledi. Baba Ortak: 'Doktorun dediğine göre pek ömrü kalmamış. Hayatta tek mutlu olduğu şey, kapının dışında vakit geçirmek. Tekerlekli veya akülü sandalyeyi, belini doğrultamadığı için kullanamıyoruz. Ona içine girebileceği, 1 metrelik alanı olan bebek arabası lazım' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın