Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Ekim 2021 Pazartesi
12 °C Yer yer bulutlu

Valilikten Film Festivaline Davet

Bingöl Valiliği, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Bingöl Uluslararası Kısa Film Festivaline tüm vatandaşları davet etti.

13 EKİM 2021 ÇARŞAMBA 16:00
2
515
0
AA aa
Valilikten Film Festivaline Davet

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Bingöl Uluslararası Kısa Film Festivali, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü, Bingöl Valiliği, Bingöl Belediyesi, Bingöl Üniversitesi ve Fırat Kalkınma Ajansı destekleriyle 18 - 22 Ekim arasında organize edilecek.

Yönetim Kurulu Başkanı Baran Mayda olduğu Anadolu Kültür ve Sanat Meclisi Derneği tarafından düzenlenecek olan 3'üncü Bingöl Uluslararası Kısa Film Festivali'nin direktörlüğünü Mahmut Baldemir üstlendi. Festivalin ana jüri başkanlığını ise Mehmet Aslantuğ yapacak.

Bingöl Valiliği sosyal medya platformları üzerinden vatandaşları “3. Bingöl Uluslararası Kısa Film Festivali” ne davet etti. Valilikten yapılan açıklamada, “18-22 Ekim tarihleri arasında Bingöl Üniversitesi yerleşkesinde gerçekleştirilecek olan ‘3. Bingöl Uluslararası Kısa Film Festivali'ne tüm halkımız davetlidir” denildi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın