Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Şubat 2021 Perşembe
8 °C Güneşli

Teröre ve destekçilerine lanet okudular

Kuzey Irak'ın Gara bölgesinde terör örgütü PKK tarafından şehit edilen 13 vatandaş için basın açıklamasını düzenlendi. Açıklamayı okuyan BİŞHAK Başkanı Naim Tan, 'Kim teröre ve teröristlere doğrudan veya dolaylı olarak destek veriyorsa Allah onları kahrı perişan etsin' dedi.

16 ŞUBAT 2021 SALI 18:16
24
2001
9
AA aa
Teröre ve destekçilerine lanet okudular

Terör örgütü PKK tarafından geçtiğimiz yıllarda alıkonulan 13 vatandaş, önceki gün Kuzey Irak'ın Gara bölgesindeki bir mağarada şehit edildi.

Yaşanan bu olayın ardından bir basın açıklaması düzenleyen Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları (BİŞHAK) Derneği, merkez Genç Caddesi saat kulesinin önünde toplandı.

Basın açıklamasını okuyan BİŞHAK) Derneği Başkanı Naim Tan, katiller ve alçaklar sürüsü PKK'yı ve onlara destek veren siyasi uzantılarını binlerce kez lanetlediklerini belirtti.

Tan, “Dünyanın hiç bir ülkesinin Meclis'inde kravatlı teröristler yokken bizde kravatlı Teröristlerin bulunmasını ve bizim verdiğimiz vergilerle maaş almalarını, devletten milyonlarca lira ödenek almalarını doğru bulmuyoruz.  Kim teröre ve teröriste doğrudan veya dolaylı olarak destek veriyorsa Allah onları kahrı perişan etsin. Kim Şehitlerimizin Ailelerinin evine bu ateşi düşürmüşse Allah onların ocaklarını da söndürsün.  Terörle mücadele sadece devletin hükümetin görevi değildir. Terörle mücadele hepimizin görevidir. Âmâsız, fakatsız, şartsız teröre hep beraber lanet okumalıyız. Bazı siyasi partiler terörün siyasi uzantılarından medet umuyor, siyasi kazanım bekliyor ve kol kola yürüyorlar.  Buradan açık bir şekilde ifade ediyoruz HDP bir siyasi parti değil, PKK terör örgütüne eleman ve lojistik destek sağlama kampıdır. HDP terörün kendisidir. Onun için derhal kapatılmasını talep ediyoruz. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir siyasi partiye müsaade edilmez.  Hükümetten ve devletimizden beklentimiz Terörle ve Teröristle mücadele kesintisiz ve en sert şekilde devam etmelidir. Devletimiz Dağlarda Teröristlerle mücadele ederken meclisteki kravatlı teröristlere müsamaha gösterirse Terörle mücadelede asla başarılı olamayız. Kim teröre eylemleri ve söylemleri ile destek veriyorsa en sert şekilde cezalandırılmalıdır” dedi.

“Hiç kimse devletimize başkaldıramaz, polisimize katil diyemez”

Boğaziçi Üniversitesi'nde yaşanan olaylara da değinen Tan, “Geçmişte 6-7 Ekim olaylarında sahaya inenler, Gezi olaylarında sahaya inenler, 15 Temmuz hain ve alçak darbe girişiminde sahaya inenler şimdi de bir üniversitenin rektörünü bahane edip, öğrenci kılığına girerek Boğaziçi Üniversitesinde Polisimize katil deme küstahlığını göstererek adeta devletimize meydan okumaktadırlar.

Bunlar öğrenci değildir, Bunlar öğrenci kılığına girmiş ülkemizin altını oymaya çalışan kravatlı ve üniformalı teröristlerdir. Bu üniformalı ve kravatlı teröristlere destek sunan siyasi partileri, kişi ve kuruluşları da kınıyoruz. Hiç kimse Devletimize başkaldıramaz, Polisimize katil diyemez. Bunu denemeye kalkışanın da başı koparılmalıdır. Dünyanın hiç bir yerinde Teröristle pazarlık yapılamaz, bizde de asla yapılmamalıdır.

Buradan bir kez daha ifade ediyoruz PKK, terör örgütüdür. HDP, PKK'nın temsilcisidir. Bunlara destek verende teröristtir. Terörü destekleyen, onu meşrulaştırmaya çalışan, öven koruyan ve kollayanlar, ister siyasetçi ister aydın bozuntusu, ister öğrenci soytarısı, ister öğretici müsveddesi olsun, bu hain ve alçakları savunan destek verende teröristtir. Âmâsız, lakinsiz teröre lanet okumayanlara da lanet olsun” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81326)
18 Şubat 2021 Perşembe 05:31
Suclusu kim
Rehine Operasyonu böylemi olur
13 vatan evladi iktidarin ve mhp nin kurbani oldu
Cikip millete hikaye anlatmasin kimse herkes herseyi Cok iyi biliyor bunlarin tek derdi saltanatlari iktidarlari sermayeleri
Madem sehitlik bu Kadar önemli görev bunlarin cocuklari niye ölmüyor garibin yoksulun cocugu ölüyor
Bende bir askerim
Beğendim (6) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81343)
19 Şubat 2021 Cuma 10:07
@Misafir Kullanıcı Sen ne iğrenç birisin be adam pkk ve hdp yi eleştireceğine devleti hükümeti eleştiriyorsun sen kime hizmet ettiğin beli hadi ordan
Beğendim (1) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81325)
18 Şubat 2021 Perşembe 04:22
Haddini iyice asti herkes. Gezi tüm din istismarcılarına karşı yapılan Türkiye'nin en onurlu yuruyuydu, Bogazici de hakeza oyle. Size gore herkes terorist ama asil bolucu ve terorist sizsiniz. Ne de olsa surekli aldanip surekli birilerini ayristirma bolusturme cabasindasiniz.
Beğendim (6) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81359)
20 Şubat 2021 Cumartesi 09:21
@Misafir Kullanıcı Zeka ozurlu, devlet insan icin var. devlet diye tapindiklarin, senin kafana makarna firlatiyor, onurlu insan bu tablodan utanir. onun otesinde cumhuriyetimizin bir santiminden dahil vazgecmem ve bolunmesini asla istemem, ustelik senin gibileri ayirt etmeden herkese demokrasi, insan haklari, is, as ve esitlik diyerek..
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81344)
19 Şubat 2021 Cuma 10:09
@Misafir Kullanıcı Allahın izniyle sen ve senin gibi devlet düşmanlarının sonu gelmiştir.
Beğendim (1) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81316)
17 Şubat 2021 Çarşamba 16:52
ALLAH'IN LANETİ DINSIZ IMANSIZ PKK'NIN ÜZERİNE OLSUN.
Beğendim (8) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81307)
17 Şubat 2021 Çarşamba 10:34
Helal olsun size
Beğendim (7) Beğenmedim (9)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81302)
17 Şubat 2021 Çarşamba 06:01
Lanet olsun Teröre ve destekçilerine
Beğendim (8) Beğenmedim (9)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_81293)
16 Şubat 2021 Salı 19:41
Yunus kava ve sendikası niye yok
Beğendim (6) Beğenmedim (3)Cevapla
24.02.2021
16:07
İşhanına esnaflar talip oldu
İşhanına esnaflar talip oldu
32 yıldır Bingöl Belediyesi İşhanında kiracı olan esnaflar, satışa çıkarılan işhanına talip olduklarını belirterek: 'Satış kararı belediyemiz için zorunlu bir durum teşkil ediyorsa bu satışın 32 yıllık esnafa yapılmasını talep etmekteyiz.'
24.02.2021
16:06
`Zazaca hizmet veren personel var mı?`
'Zazaca hizmet veren personel var mı?'
HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yanıtlaması üzerine verdiği önergede: 'Acil servislerde Zazaca hizmet veren personel var mıdır, varsa sayısı kaçtır?' şeklindeki soruya yer verdi.
24.02.2021
16:05
`Mağduriyetlerin telafisi, zararlarının tazminiyle mümkün olabilir`
'Mağduriyetlerin telafisi, zararlarının tazminiyle mümkün olabilir'
Memur- Sen Kadınlar Komisyonu adına açıklama yapan Sibel Öz: '28 Şubat zihniyetinin tarihin çöp sepetinde gerçek anlamda yerini alması sadece faillerinin mahkûm edilmesiyle değil mağduriyetlerin telafisi, zararlarının tazminiyle mümkün olabilir' dedi.
24.02.2021
16:04
Ders çalışmak için zirveye çıkıyorlar!
Ders çalışmak için zirveye çıkıyorlar!
Adaklı ilçesine bağlı 60 haneli köyde internet çekmediği için 50'e yakın öğrenci eğitim öğretim hakkından mahrum kalıyor. Öğrenciler ders çalışmak ve ödevlerini yapmak için 2 kilometre yürüyüp yüksek dağa çıkıyor.
24.02.2021
16:03
Öğrenciler KYK yurtlarında kalabilecekler
Öğrenciler KYK yurtlarında kalabilecekler
Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar İl Müdürlüğü, Bingöl Üniversitesinde Yüz yüze eğitim görecek öğrenciler için yurtların açıldığını bildirdi.
24.02.2021
16:02
11 yıl ömür biçilen oğlu için 1 metrelik bebek arabası istiyor
11 yıl ömür biçilen oğlu için 1 metrelik bebek arabası istiyor
Bingöl'de yaşayan Abdullah Ortak, halk arasında 'balık pulu' olarak da bilinen iktiyozis hastalığı ve orta bilişsel gelişmede gecikme tanısı koyulan 9 yaşındaki oğlu Arda için doktorların 10- 11 yıl ömür biçtiğini söyledi. Baba Ortak: 'Doktorun dediğine göre pek ömrü kalmamış. Hayatta tek mutlu olduğu şey, kapının dışında vakit geçirmek. Tekerlekli veya akülü sandalyeyi, belini doğrultamadığı için kullanamıyoruz. Ona içine girebileceği, 1 metrelik alanı olan bebek arabası lazım' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın