Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
28 Eylül 2021 Salı
19 °C Açık

Sp solhan teşkilatı'nda toplu istifa

Saadet Partisi (SP) Solhan İlçe Teşkilatı'nda 22 kişilik yönetim kurulu toplu şekilde istifa ettiler. SP'nin tek belediye meclis üyesi de bugün istifa edecek.

23 ŞUBAT 2014 PAZAR 22:30
0
3809
0
AA aa
Sp solhan teşkilatı`nda toplu istifa

Solhan merkez Boğlan Bulvarında bulunan Saadet Partisi Solhan İlçe Teşkilatı binasında basın açıklaması yapıldı. Saadet Partisi Solhan İlçe Teşkilatı Başkanı Kutbettin Zengin’in yaptığı açıklamada Saadet Partisi yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Açıklamasında 22 kişilik yönetimin oy birliği ile istifa ettiğini söyleyen Zengin, yalan yanlış durumların olduğunu ve partili olmadığı halde dışarıdan partiye sızan kişilerin olduğunu iddia ederek bu sebeplerden dolayı ilçe yönetim kurulunun bu durumu kabul etmediğini ve toplu istifa ettiğini söyledi.

Bu tavırla kazananın parti yönetimi olduğunu ve kaybedenin ise adaylarının olacağını söyleyen Zengin, yönetimin hiçbir şekilde kaybetmediğini ifade etti.

ÇİFTÇİ, İSTİFASINI BUGÜN AÇIKLAYACAK

2009 Mahalli İdareler Seçiminde Saadet Partisi’nden Solhan Belediye Meclis Üyeliğine seçilen ve Saadet Partisi’nin Solhan Belediyesi’ndeki tek Meclis Üyesi olan Abdurrezzak Çiftçi, Pazartesi günü Saadet Partisi’nden istifa edeceğini açıkladı.

2009 Mahalli İdareler Seçiminde Saadet Partisi’nden Solhan Belediye Meclis Üyeliğine seçilen ve halk arasında Yadin Çiftçi olarak bilinen Abdurrezzak Çiftçi, partisinin ilçe yönetiminin görüşlerinin il yönetimi tarafından dikkate alınmadığını ve Saadet Partisi’nin Milli Görüş çizgisi dışına çıktığını söyleyerek Saadet Partisi’nden 24 Şubat 2014 Pazartesi günü istifa edeceğini açıkladı. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
28.09.2021
16:47
`BSK`dan farklı görmüyorum yani`
'BSK'dan farklı görmüyorum yani'
AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar: 'Ben Karayolları bölge müdürümüzle bizzat görüştüm. Mevcut yolumuzu korumak adına kışın çukurlar oluşmasın, yol bozulmasın diye bir kat asfalt daha atılıp yolu en azından standardı biraz daha yükseltilmiş oldu biraz daha ömrü uzatıldı. Şuan da gidelim biz o yola, ben BSK'dan farklı görmüyorum yani. Sıcak asfalttan çok farkı yok. Son derece geniş, çok güzel bir yolumuz.'
28.09.2021
16:46
Eğitim- Sen: `Okulun her tarafı dökülüyor`
Eğitim- Sen: 'Okulun her tarafı dökülüyor'
Eğitim-Sen Bingöl Şubesi, Karlıova ilçesindeki bir okulun fiziki olarak yetersiz olduğunu iddia ederek: 'Özellikle Toklular İlkokul ve Ortaokulundaki (Aynı binada) fiziki manzara bizi dehşete düşürdü. Okulun her tarafı dökülüyor.'
28.09.2021
16:45
Çiftçilere yem dağıtımı yapıldı
Çiftçilere yem dağıtımı yapıldı
Bingöl Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, çiftçilere yüzde 50 hibe ile yem dağıtımı yaptı.
28.09.2021
16:44
Yaralı bulunan kızıl şahin tedavi altına alındı
Yaralı bulunan kızıl şahin tedavi altına alındı
Bingöl'de aracın çarpması sonucu yaralanan kızıl şahin tedavi altına alındı.
28.09.2021
16:43
Bıldırcın avlarında kullanılan ses cihazları ele geçirildi
Bıldırcın avlarında kullanılan ses cihazları ele geçirildi
Bingöl'de bıldırcın avlarında kullanılan manyetik ses cihazı ele geçirildi.
28.09.2021
16:42
Alpaya, köylünün sıkıntılarını dinledi
Alpaya, köylünün sıkıntılarını dinledi
HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya ve beraberindeki heyet, Bingöl'ün Adaklı ilçesine bağlı Doğan Kaya Sıralı Söğütler köyünde halkla bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın