Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Eylül 2021 Salı
30 °C Güneşli

Solhan yibo'da sinema etkinliği

Solhan Yatılı Bölge Okulu, öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılmaları ve bilgilenmeleri için her hafta düzenli olarak sinema günü tertip ediliyor.

15 OCAK 2013 SALI 09:04
0
3705
0
AA aa
Solhan yibo`da sinema etkinliği

Solhan Yatılı Bölge Okulu’nda her hafta içi bir gün ve hafta sonları ise düzenli olarak gerçekleştirilen sinema gösterimi etkinliğine bu hafta Solhan Kaymakamı Şeref Aydın, Cumhuriyet Savcısı Rahmi Şahsuvaroğlu, Hâkime Dilek Öner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş, AK Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, kurum amirleri, okul müdürleri ve Yatılı Bölge Okulu öğrencileri katıldı.

9 Ocak 2013 Çarşamba günü saat 18.00’de sinema gösterimi öncesi okul yemekhanesinde öğrenciler ile birlikte yemek yiyen katılımcılar daha sonra Okulun sinema salonunda öğrenciler ile sinema izlediler.

Öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılmaları ve bilgilenmeleri için her hafta düzenli olarak sinema günü tertip ettiklerini ifade eden Yatılı Bölge Okulu Müdürü Abdulvahap Salcan: “Okulun sosyal etkinlikleri kapsamında hafta içi bir gün hafta sonları ise düzenli olarak yapılan sinema günü etkinlikleri düzenleniyor. Okulun sinema salonunda yapılan etkinlikler ile öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımı ve bilgilendirme amacı ile yapılmaktadır.” dedi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın