Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
03 Aralık 2020 Perşembe
3 °C Açık

Solhan Spor'un gelir-gider tablosunu paylaştı

Bingöl Solhan Spor Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Sözen, kulübü aylık gelir-gider tablosunu paylaşarak şeffaflık ilkesi gereği her ay paylaşacaklarını aktardı. Sözen, gelen bağış miktarının 536 bin TL, giderin ise 460 bin TL olduğunu söyledi.

20 KASIM 2020 CUMA 17:00
13
1919
9
AA aa
Solhan Spor`un gelir-gider tablosunu paylaştı

AXA Sigorta Voleybol Efeler Ligi'nde mücadele eden Bingöl Solhan Spor Yönetimi Kurulu Başkanı Ziya Sözen, kulüplerinin Ekim ayının gelir-gider tablosunu paylaştı.

Reklam bedeli gibi gelen gelirlerin 536 bin TL olduğunu söyleyen Sözen, ulaşım, futbolcu giderlerinin de toplam 460 bin TL olduğunu söyledi.

Sözen, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“AXA Sigorta Voleybol Efeler Ligi'nde mücadele eden Bingöl Solhan Spor Yönetimi Kurulu olarak göreve geldiğimiz gün şeffaflık ilkesi gereği her ay gelir ve gider tablomuzu kamuoyu ile paylaşacağımızı ifade etmiştik.

Bu kapsamda ilk tabloyu geçtiğimiz ay paylaşmıştık. Ekim ayının gelir gider tablomuzu şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşıp kamuoyuna verdiğimiz sözümüzü de yerine getirip kulübümüzün şeffaflığını ve güvenirliliğini gösteriyoruz. Amacımız; insanlarımızın takımımıza güven duyması, spor kulüplerine yönelik azalan güven duygusunun yeniden arttırılması, insanlarımızın yaptığı yardımların nerelere nasıl harcandığını bilmesini sağlayarak insanların güvenine layık olabilmektir.

Bu kapsamda bundan sonra da her ay gelir ve gider tablomuzu şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşacağız. Altı ayda bir de bağımsız Mali müşavir tarafından kulübümüzün gelir gider tablosunu denetime tabi tutacağız. Böylece insanlarımızın kulübümüze olan güveni artacak, herkes gönül rahatlığı ile kulübümüze yardım yapmak isteyecektir. Şimdiye kadar kulübümüze maddi ve manevi destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Kulübümüze yapılacak her kuruş yerinde ve amacına uygun bir şekilde harcanacağını da beliririz.”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64678)
23 Kasım 2020 Pazartesi 09:14
KÖY KORUCU İŞLERİ HAKLARI NE OLDU ZİYA
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64677)
23 Kasım 2020 Pazartesi 09:13
SENİ GÖRDÜKÇE ASKERDE BİR ANI AKLIMA GELDİ. ŞÖFÖR, GARSON, USTA, KANTİNCİ DENİYOR HEMEN FIRLAYAN BİR GENCIMIZ VARDI. SPORDAN ANLAYAN GEÇMİŞİ OLAN SADECE BU DALDA İLGİLENMELİ DÜŞÜNCEMİZ BAŞARI DA ÖYLE GELİR
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Solhanlıyız (@Misafir_64661)
21 Kasım 2020 Cumartesi 22:03
Bu takım düşecek buraya yazıyorum ortaya çıkarılan liste ise world ortamında hazırlanmış gibi gerçeği yansıtmıyor 4.500 yemek futbolculara makarnamı yedirdiniz hergün sadece geçenlerde gördüm şelale Cafe de yemek yiyorlar kişi başı 50 TL desek 30 kişi 1500 bu takım ayda 3 gün tek mi yemek yiyor yemeyin bizi Biz Solhanlılar Takımı kime emanet etmişiz eskiden isterdik çok iyi yere gelsin bu takım iyi yere gelince elimizden alındı şimdide düşmesini istiyoruz!
Beğendim (2) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64660)
21 Kasım 2020 Cumartesi 20:22
Yemek giderleri 4500 liramı yiboda mı yemek yiyor bu takım ayrıca 2400 prim nasıl bir primdir maç başı 20 milyonmu veriyorsunuz
Beğendim (4) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64649)
21 Kasım 2020 Cumartesi 13:28
Güzel bir adım teşekkür ederim ama sizi desteklemek içimden gelmiyor.
Siyasi hedefleri emelleri olan birisiniz bir partinin toplantılarına kalabalıklarla katılıp imaj yapmaya çalışıyorsunuz şimdi de o siyasi hedefleriniz için kulübü paravan olarak kullanıyorsunuz. Bu durum sizden nefret etmeme neden oluyor. Çünkü Solhanspor güzel bir açılım bu şehir için bu güzel açılımı birinin siyasi emelleri için kullanması ve bu nedenle kulüpten uzak kalmam beni üzüyor ve suçlusu da sizsiniz sizin siyasi emelleriniz siyasi hedefleriniz.
Beğendim (9) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64655)
21 Kasım 2020 Cumartesi 16:12
@Misafir Kullanıcı kardeşim siyasi durumu olmayan biri destekte alamaz öğrenin bence, siyasi geleceği geçmişi olmayan biri ne gibi destek getirebilir bunuda öğrenin, ayrıca kolaysa siz olan başkan bizde görelim , lafla peynir gemisi yürümez ...
Beğendim (1) Beğenmedim (6)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64640)
20 Kasım 2020 Cuma 21:19
IBAN NUMARASI İLE BİR KAMPANYA YAPSANIZ ,İYİ OLUR BENCE ..
Beğendim (5) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64639)
20 Kasım 2020 Cuma 21:11
Zamanında Bingölspor futbol kulübü de böyle şeffaf olabilseydi keşke. Başkanımızdan memnunuz, başarılar dileriz
Beğendim (1) Beğenmedim (7)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın