Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
27 Ocak 2022 Perşembe
-0 °C Hafif kar

Solhan metem yatılı öğrenci almayacak

Yeni bina yapılması ile gündemde olan ancak bir türlü ihalesi yapılamayan Solhan METEM'in, pansiyonu kullanılamaz olduğundan bu yıl yatılı öğrenci almayacağı öğrenildi.

18 AĞUSTOS 2011 PERŞEMBE 01:06
0
3145
0
AA aa
Solhan metem yatılı öğrenci almayacak

Pansiyonun kullanılamaz halde olması nedeniyle 2011-2012 eğitim öğretim yılında yatılı öğrenci almayan Solhan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM) Müdürlüğünün eski öğrencilerini de çeşitli pansiyonlara gönderdiği öğrenildi.

METEM 11. ve 12. Sınıf yatılı öğrenci listesinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gönderildiğini söyleyen yetkililer konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandılar: “2011-2012 eğitim öğretim yılında Bingöl’de öğrenimlerine devam edecekler. 9. ve 10. Sınıf öğrencileri ise İlçe MEM Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Komisyonu kararı ile Solhan Lisesi Pansiyonunda kalarak kendi okullarında öğrenimlerine devam edecekler. İlçede kalıp gündüzlü okumak isteyenler olduğu gibi öğrenimlerine burslu devam etmek isteyenler de oldu.”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın