Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
28 Eylül 2021 Salı
21 °C Açık

Solhan hizmetlerin en iyisine layık

Solhan'da İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlediği Huzur Toplantıları'na katılan Kaymakam Aydın, Solhan ilçesinin hizmetin en iyisine layık olduğunu söyledi.

09 ŞUBAT 2013 CUMARTESİ 05:05
0
2692
0
AA aa
Solhan hizmetlerin en iyisine layık

Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün huzur toplantılarına devam ediyor. Solhan Yeni Mahalle Elbaşı Konutları taziye evinde, yapılan toplantıya Kaymakam Şeref Aydın, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Yurdaer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş ve vatandaşlar katıldı.

“Çocuklarımızın güvenliğinden ebeveynlerde sorumludur”

Toplantının açılış konuşmasına yapan İlçe Emniyet Müdürü Yurdaer, emniyet, asayiş ve trafik konularında var olan istek ve taleplerin tespit edilmesi ve yerinde çözüme kavuşturulması ve aynı zamanda tanışmak amacıyla huzur toplantısını düzenlediklerini ifade etti.

Hava şartlarının düzelmeye başlamasından itibaren D-300 karayolu üzerinde üstgeçit yapımına ve orta refüje yayaların karşıdan karşıya kontrolsüz geçişlerini önlemek amacıyla çit yapılacağını ifade eden Yurdaer, velilerin çocuklarını trafik kuralları konusunda bilgilendirmeleri gerektiğini ve çocukların güvenliği konusunda İlçe Emniyet Müdürlüğü kadar ebeveynlerinde sorumlu olduğunu söyledi.

“Vatandaşla birlikte sorunların çözüm yoluna gideceğiz”

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen huzur toplantısına katılmaktan ve ilçe halkıyla bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyetini ifade eden Kaymakam Aydın, Solhan’ın ve ilçe halkının hizmetin en güzelini hak ettiğini, var olan sorunların ancak etkili bir iletişimle çözülebileceğini, bu tip toplantıların bundan sonraki süreçte tüm kurum amirlerinin katılımıyla yapılmasının daha verimli olacağını ve vatandaşlarımızla birlikte sorunların çözüm yoluna gideceklerini söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından toplantı dilek, temenni ve yapılan sohbetle sona erdi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
28.09.2021
16:47
`BSK`dan farklı görmüyorum yani`
'BSK'dan farklı görmüyorum yani'
AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar: 'Ben Karayolları bölge müdürümüzle bizzat görüştüm. Mevcut yolumuzu korumak adına kışın çukurlar oluşmasın, yol bozulmasın diye bir kat asfalt daha atılıp yolu en azından standardı biraz daha yükseltilmiş oldu biraz daha ömrü uzatıldı. Şuan da gidelim biz o yola, ben BSK'dan farklı görmüyorum yani. Sıcak asfalttan çok farkı yok. Son derece geniş, çok güzel bir yolumuz.'
28.09.2021
16:46
Eğitim- Sen: `Okulun her tarafı dökülüyor`
Eğitim- Sen: 'Okulun her tarafı dökülüyor'
Eğitim-Sen Bingöl Şubesi, Karlıova ilçesindeki bir okulun fiziki olarak yetersiz olduğunu iddia ederek: 'Özellikle Toklular İlkokul ve Ortaokulundaki (Aynı binada) fiziki manzara bizi dehşete düşürdü. Okulun her tarafı dökülüyor.'
28.09.2021
16:45
Çiftçilere yem dağıtımı yapıldı
Çiftçilere yem dağıtımı yapıldı
Bingöl Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, çiftçilere yüzde 50 hibe ile yem dağıtımı yaptı.
28.09.2021
16:44
Yaralı bulunan kızıl şahin tedavi altına alındı
Yaralı bulunan kızıl şahin tedavi altına alındı
Bingöl'de aracın çarpması sonucu yaralanan kızıl şahin tedavi altına alındı.
28.09.2021
16:43
Bıldırcın avlarında kullanılan ses cihazları ele geçirildi
Bıldırcın avlarında kullanılan ses cihazları ele geçirildi
Bingöl'de bıldırcın avlarında kullanılan manyetik ses cihazı ele geçirildi.
28.09.2021
16:42
Alpaya, köylünün sıkıntılarını dinledi
Alpaya, köylünün sıkıntılarını dinledi
HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya ve beraberindeki heyet, Bingöl'ün Adaklı ilçesine bağlı Doğan Kaya Sıralı Söğütler köyünde halkla bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın