Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
28 Eylül 2021 Salı
19 °C Açık

Sarı'dan sorumluluk vurgusu

Yenibaşak İmam Hatip Ortaokulu'nda incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Sarı: “Bütün meselemiz eğitimin kalitesinin arttırılmasıdır. Bingöl'ümüz eğitimine, bu ülkenin eğitimine, bu milletin eğitimine kim zerre miktarı katkı yapmak istiyorsa kapım sonuna kadar açıktır” dedi.

15 OCAK 2013 SALI 09:09
1
3236
0
AA aa
Sarı`dan sorumluluk vurgusu

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, okul ziyaretlerinde Solhan Yenibaşak İmam Hatip Ortaokulu’nda incelemelerde bulunarak öğrenci, öğretmen ve yöneticiler ile bilgi alışverişinde bulundu.

Öğretmen ve öğrencilerin herhangi bir problemlerinin olup olmadığını yerinde görmeye ve dinlemeye geldiğini ifade eden Sarı, öğrencilerle de uzun uzun sohbet etme imkânı buldu.

Yenibaşak İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek, okulun sınıflarını gezerek, ders işleyen öğrencilerle bir süre sohbet eden Sarı, bir isteklerinin olup olmadığını sordu.

Okulun pansiyon, yemekhane ve sınıflarını gezdikten sonra öğrenciler ile birlikte öğlen yemeği yiyen Sarı, daha sonra okul idaresi öğretmenleri ile bir araya geldi.

Burada bir konuşma yapan Sarı: “Bütün meselemiz eğitimin kalitesinin arttırılmasıdır. Ben yeni geldiğimde şu söyledim: Bingöl’ümüz eğitimine, bu ülkenin eğitimine, bu milletin eğitimine kim zerre miktarı katkı yapmak istiyorsa kapım sonuna kadar açıktır. Her türlü hayır ve iyi işte ben yanınızdayım. Çünkü her biriniz hizmeti amaç edinmişsiniz. Bana düşen de sizin yollarınızı açmak, yollarınızdaki taşları, kayaları temizlemek, buyurun demek. Ben sizlere inanıyorum ve sizlere güveniyorum. Bunu da yürekten, gönülden söylüyorum. İdareci çok önemli, yönetici çok önemli, öğretmen çok önemli diyerek üzerimizdeki sorumluluğumuzu layıkıyla yerine getirmeliyiz” şeklinde konuştu. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
28.09.2021
16:47
`BSK`dan farklı görmüyorum yani`
'BSK'dan farklı görmüyorum yani'
AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar: 'Ben Karayolları bölge müdürümüzle bizzat görüştüm. Mevcut yolumuzu korumak adına kışın çukurlar oluşmasın, yol bozulmasın diye bir kat asfalt daha atılıp yolu en azından standardı biraz daha yükseltilmiş oldu biraz daha ömrü uzatıldı. Şuan da gidelim biz o yola, ben BSK'dan farklı görmüyorum yani. Sıcak asfalttan çok farkı yok. Son derece geniş, çok güzel bir yolumuz.'
28.09.2021
16:46
Eğitim- Sen: `Okulun her tarafı dökülüyor`
Eğitim- Sen: 'Okulun her tarafı dökülüyor'
Eğitim-Sen Bingöl Şubesi, Karlıova ilçesindeki bir okulun fiziki olarak yetersiz olduğunu iddia ederek: 'Özellikle Toklular İlkokul ve Ortaokulundaki (Aynı binada) fiziki manzara bizi dehşete düşürdü. Okulun her tarafı dökülüyor.'
28.09.2021
16:45
Çiftçilere yem dağıtımı yapıldı
Çiftçilere yem dağıtımı yapıldı
Bingöl Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, çiftçilere yüzde 50 hibe ile yem dağıtımı yaptı.
28.09.2021
16:44
Yaralı bulunan kızıl şahin tedavi altına alındı
Yaralı bulunan kızıl şahin tedavi altına alındı
Bingöl'de aracın çarpması sonucu yaralanan kızıl şahin tedavi altına alındı.
28.09.2021
16:43
Bıldırcın avlarında kullanılan ses cihazları ele geçirildi
Bıldırcın avlarında kullanılan ses cihazları ele geçirildi
Bingöl'de bıldırcın avlarında kullanılan manyetik ses cihazı ele geçirildi.
28.09.2021
16:42
Alpaya, köylünün sıkıntılarını dinledi
Alpaya, köylünün sıkıntılarını dinledi
HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya ve beraberindeki heyet, Bingöl'ün Adaklı ilçesine bağlı Doğan Kaya Sıralı Söğütler köyünde halkla bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın