Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
17 Mayıs 2022 Salı
13 °C Açık

Öğrencilere en tatlı ikram

Kimse Yok Mu Derneği tarafından gönderilen 80 koli kurabiye Fatih İlköğretim Okulu ve Mustafa Kemal İlköğretim Okulu öğrencilerine dağıtıldı.

Öğrencilere en tatlı ikram
10 KASIM 2010 ÇARŞAMBA 08:47
4
1740
0
AA aa

Bütün dünyaya yaptığı yardımlarla adını dünyanın her köşesine güzelliklerle duyuran Kimse Yok Mu Derneği, daha önce olduğu gibi yardım elini bir kez daha Bingöl’e uzattı. Pek çok defa Bingöl’deki ihtiyaç sahipleri ailelere ve hastalara yardım elini uzatan Kimse Yok Mu Derneği, şimdi de Bingöllü öğrencilere yaklaşık bin 400 paket kurabiye gönderdi.

 Kimse Yok Mu Derneği’nin Bingöl temsilciliğini yapan Bingöl Gülderen Çalışanlar Derneği tarafından Bingöl’deki bin 400 öğrenciye kurabiye dağıtmaya başlandı. Mustafa Kemal İlköğretim Okulu ve Fatih İlköğretim Okulu öğrencilerine dağıtılmaya başlanan kurabiyeleri alan öğrenciler, Kimse Yok Mu Derneği ve Gülderen Çalışanlar Derneği’ne teşekkür etti.

Gülderen Çalışanlar Derneği Başkanı Ali Rıza Gengörü tarafından okul öğrencilerine dağıtımı yapılan kurabiyeleri teslim alan Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Müdürü Bahattin Gengörü, öğrencilere böylesi güzel bir ikramda bulunan her iki derneğe de teşekkür etti. Okulunun fakir bir mahallede olduğuna vurgu yapan Okul Müdürü Gengörü, öğrencileri sevindirmek kadar güzel bir duygu olmadığını söyledi.


Fatih İlköğretim Okulu Müdürü Naci Uzunyayla da Kimse Yok Mu ve Gülderen Çalışanlar Derneği’ne teşekkür ederek, bu güzel yardımın bütün kurumlara örnek olması temennisinde bulundu.
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
16.05.2022
17:25
Detay Dergisi 3. Sayısı çıktı
Detay Dergisi 3. Sayısı çıktı
Bingöl'ün en etkin ve seçkin dergisi Detay, 3. sayısıyla okurlarıyla buluştu. Derginin kapak manşetinde; kamuoyunun merak ettiği, hatta birçok kişinin bilgi sahibi olmadığı Şeyh Said Harekâtına dair çarpıcı detaylar yer aldı.
16.05.2022
16:48
`Engellilere her türde eğitim fırsatının sağlanması devletin zorunluluğudur`
'Engellilere her türde eğitim fırsatının sağlanması devletin zorunluluğudur'
Bingöl Engelliler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bahattin Tüz, 'Engelli bireylerin kendilerini gerçekleştirmesi, geliştirmesi için her kademe ve türde eğitim imkan ve fırsatının sağlanması devlet için temel bir sorumluluk ve zorunluluktur.'
16.05.2022
16:47
Yüzde 100 hibeli kükürt dağıtımı yapıldı
Yüzde 100 hibeli kükürt dağıtımı yapıldı
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'nce İl Özel İdare desteğiyle çiftçilere yüzde 100 hibeli olarak kükürt dağıtımı yapıldı.
16.05.2022
16:46
`Toplumun bütün kesimlerine ulaşmaya çalışacağız`
'Toplumun bütün kesimlerine ulaşmaya çalışacağız'
SGK İl Müdürü Muzaffer Çakar: 'Sosyal Güvenlik Kurumunu, herkese ve her kesime tanıtmak, insanlarda sosyal güvenlik bilincinin oluşmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz etkinliklerde, iletişimin her yöntemi kullanılarak toplumun bütün kesimlerine ulaşmaya çalışacağız.'
16.05.2022
16:45
SAR Ekibi, AFAD Eğitimine Katıldı
SAR Ekibi, AFAD Eğitimine Katıldı
Bingöl SAR ekibi, Adana AFAD Birlik Müdürlüğünde verilen orta seviye akreditasyon eğitimine katıldı.
16.05.2022
16:44
Göçerlere Hayvan Hastalıkları Anlatıldı
Göçerlere Hayvan Hastalıkları Anlatıldı
Bingöl İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, göçerleri hayvan hareketleri ve hayvan hastalıkları konusunda bilgilendirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın