Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Ekim 2021 Pazartesi
11 °C Yer yer bulutlu

Öğrencilere eğitim semineri

Bingöl'ün Genç İlçe Devlet Hastanesi ilk ve orta öğretim okulları öğrencilerine yönelik ‘Hasta Hakları ve Ağız Sağlığı' konulu eğitim veriyor.

14 EKİM 2010 PERŞEMBE 04:02
0
2345
0
AA aa
Öğrencilere eğitim semineri

Genç Devlet Hastanesi'ndan Diş Doktoru Alişan Barca, Hasta Hakları İletişim Sorumlusu Sezgin Tirli ve Eğitim Koordinatörü Mehmet Ali Aydın tarafından ilçede bulunan ilk ve orta öğretim okulları öğrencilerine yönelik verilen eğitim seminerleri devam ediyor. Geçen hafta Genç İmam Hatip Lisesi'nde verilen eğitimin ardından dün de Genç Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi öğrencilerine eğitim verildi.

Genç Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Fatih Omurca, düzenledikleri bu eğitim seminerleri ile öğrencileri bilinçlendirdiklerini söyledi. Omurca, "Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın, sağlıklı ve haklarını bilen bilinçli bir birey olarak yetişmeleri amacıyla düzenlediğimiz bu etkinlikte öğrencilere ağız ve diş sağlığının önemi ve hasta hakları ile sorumluluklarını slaytlar eşliğinde anlatıyoruz. Bu eğitim seminerlerimiz devam edecektir. Yarıyıl tatilinin ardından da ilçemizde bulunan bütün okullarda diş taraması yapmayı planlıyoruz" dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın