Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Eylül 2021 Salı
31 °C Güneşli

Masa tenisi turnuvası'na solhan damgası

Bingöl'de minik kızlar ve minik erkekler masa tenisi il birinciliği turnuvası yapıldı. Turnuvada Solhan yine dereceleri kimseye kaptırmadı.

15 OCAK 2013 SALI 09:04
0
3918
0
AA aa
Masa tenisi turnuvası`na solhan damgası

Solhan Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce okul sporları kapsamında minik kızlar ve minik erkekler masa tenisi turnuvası düzenlendiği belirtildi.

Turnuvaya Solhan'dan 4 takımın katıldığı, takımların hepsinin de derece ile döndüğü belirtilen açıklamada, minik kızlar kategorisinde Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu takımı birinci, İMKB Arakonak Ortaokulu ikinci, 28 Ağustos Ortaokulu takımının ise üçüncülüğü aldığı bildirildi.

Minik kızlar kategorisinde Solhan Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu, 28 Ağustos Ortaokulu ve İMKB Arakonak Ortaokulu’ndan 3 takım katıldı. Cumartesi günü yapılan müsabakaya katılan Solhan ekiplerinden Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu minik kızlar takımı il birincisi, İMKB Arakonak Ortaokulu minik kızlar takımı il ikincisi ve 28 Ağustos Ortaokulu minik kızlar takımı ise il üçüncüsü oldu.

Minik erkekler kategorisinde ise Solhan’dan İMKB Arakonak Ortaokulu katıldı. Pazar günü yapılan müsabakada Solhan ekibi İMKB Arakonak Ortaokulu il birincisi oldu. Minik erkekler kategorisinde yapılan turnuvada Bingöl Fatih Ortaokulu il ikincisi, Genç Yatılı Bölge Ortaokulu ise İl üçüncüsü oldu.

Turnuvada il birincisi olan takımların Türkiye Şampiyonası’nda Bingöl’ü temsil edecekleri öğrenildi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
21.09.2021
16:06
Deprem araştırmacısından Bingöl ve Elazığ uyarısı
Deprem araştırmacısından Bingöl ve Elazığ uyarısı
Yaptığı araştırmalarla olası depremleri önceden tahmin eden Deprem Araştırmacısı Ahmet Yakut, Bingöl ve Elazığ'da önümüzdeki 10 gün içerisinde 5.5 üzeri büyüklüğünde deprem olabileceğini iddia etti.
21.09.2021
11:43
Trafik cezalarına dikkat! Fotoğraf yoksa iptal ediliyor
Trafik cezalarına dikkat! Fotoğraf yoksa iptal ediliyor
Bilerek ya da bilmeyerek trafikte yapılan hataların bedeli cebimizden çıkıyor. Kaçak geçişte, hız veya kırmızı ışık ihlalinde elektronik denetim sistemi (EDS) tespitiyle plakaya anında ceza kesilebiliyor. Cezaları gecikme faiziyle ödememek için otokontrol şart. Ayrıca haksız bulduğunuz cezalara da itiraz edebilirsiniz...
21.09.2021
11:42
Zamlar daha da artacak mı? Yeni sistem geliyor
Zamlar daha da artacak mı? Yeni sistem geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan fahiş fiyatla mücadelede asla geri durulmayacağını söyleyerek 'Böyle bir sorun var ise devlet olarak ne gerekiyorsa yapmak bizim görevimiz' dediği fahiş fiyat uygulamalarıyla ilgili olarak adımlar atılmaya devam ediyor.
21.09.2021
11:41
Grip aşısının fiyatı belli oldu
Grip aşısının fiyatı belli oldu
Tüm Eczacı İşverenler Sendikası Başkanı Nurten Saydan, Covid-19 salgını nedeniyle her zamankinden daha önemli hale gelen grip aşısının eczanelere gelmeye başladığını belirterek, SGK'nın ödemediği aşının fiyatının 85,12 TL olduğunu söyledi.
21.09.2021
11:40
Yemekte indirim oyunu: Önce indirim, sonra zam!
Yemekte indirim oyunu: Önce indirim, sonra zam!
Ticaret Bakanlığı Reklam Kurulu, son toplantısında yemek siparişi uygulaması üzerinden satış yapan lokantalarla ilgili şikâyetleri inceledi ve yeme-içme sektöründeki indirim oyununa 'dur' dedi.
20.09.2021
16:03
Karacehennem Ormanları Kesilecek Mi?
Karacehennem Ormanları Kesilecek Mi?
HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir: 'Karacehennem Ormanlarının kesilmesi demek, şehre hayat veren kaynağı yok etmekle eş değer bir durum arz etmektedir.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın