Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
10 Ağustos 2022 Çarşamba
24 °C Açık

Kılıçdaroğlu: Sonbaharda seçim bekliyorum, hazırlanın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yıl sonuna doğru erken seçim beklediğini belirterek, kurmaylarına 'Sonbaharda seçim bekliyorum, hazırlanın' talimatı verdi.

Kılıçdaroğlu: Sonbaharda seçim bekliyorum, hazırlanın
30 MART 2021 SALI 11:54
9
2208
4
AA aa

CHP lideri Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan CHP MYK'nın gündeminde İstanbul Sözleşmesi ve ekonomide yaşanan gelişmeler vardı. Kılıçdaroğlu, ekonomide sıkıntıların olduğunu belirterek kurmaylarına, “Anadolu'yu gezmeye devam edeceğiz. Halka gidip anlatıyoruz. Anlatmaya devam edeceğiz. Mücadeleye devam edeceğiz. Yıl sonuna doğru seçim bekliyoruz. Sonbaharda seçim bekliyorum, olacak gibi” deyip kurmaylarına erken seçim konusunda, “Hazırlanın” talimatını verdiği öğrenildi.

CHP sahada, Kılıçdaroğlu'na rapor sunacak

Öte yandan CHP milletvekilleri sahada olmaya devam edecek. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın başkanlığındaki 20 kişiden oluşan milletvekili heyeti 31 Mart-1 Nisan tarihlerinde Isparta'da olacak. Heyet, Isparta'da esnaf, çiftçi, sendikalar, meslek örgütleri, ticaret odaları, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek ilin sorunlarına ilişkin Kılıçdaroğlu'na rapor sunacak. Her hafta birkaç ile giden CHP Genel Başkanı'nın bu hafta İstanbul'da temasları olacak. Kılıçdaroğlu'nun, önümüzdeki günlerde de Kuzey Kıbrıs'a gitmesi planlanıyor.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_82213)
30 Mart 2021 Salı 14:36
İSLAM DİNİNİN mukaddes değerlerine DÜŞMANLIĞI toplumun hafızasında bulunan bu 'parti'nin iktidar olması için önce KELİME-İ ŞAHADETi getirip ardından YALANCILIK, EMPERYALİZME UŞAKLIK, BATI HAYRANLIĞI gibi pek çok iğren huylarından vazgeçmesi gerekiyor.
Beğendim (6) Beğenmedim (4)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85235)
06 Eylül 2021 Pazartesi 14:10
@Misafir Kullanıcı Ucuz basiretsiz Feto dili kininizde boğulacaksiniz
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_82223)
30 Mart 2021 Salı 17:39
@Misafir Kullanıcı BELLİ OLUYOR , KUTSALIMIZA İNDİRDİNİZ EN BÜYÜK DARBEYİ..
Beğendim (4) Beğenmedim (4)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_82212)
30 Mart 2021 Salı 14:34
REZIDANSLAR KRALİÇESİ Gamze İlgezdi ile kocası REZİDANSLAR KRALI Battal İlgezdi'yi aynı dönemde seçtiren CHP 'gelir dağılımında 'adalet'i nasıl sağlayacağını göstermiştir.
Halbuki bu iki DOYUMSUZ KARI-KOCA yerine başka bir SOSYAL DEMOKRATa 'seçilmiş kişi' olmanın üstünlüğü tattırılabilirdi.
FAKİRleri mahrum burakıp DOYUMSUZ ZENGİNleri doyurmaya çalışan bu parti oldukça (DEMOKRAT PARTİ, ADALET PARTİSİ, ANAVATAN PARTİSİ, DOĞRU YOL/REFAH PARTİSİ) AK PARTİ veya halkın güçlü görüp destek verdiği ANTİ-CHP'li partiler bu ülkede İKTİDARı asla CHP'ye vermeyecek.
Beğendim (9) Beğenmedim (3)Cevapla
09.08.2022
17:45
`Yüksekokul müdürü baskıya son vermelidir`
'Yüksekokul müdürü baskıya son vermelidir'
Eğitim-Bir-Sen Üniversite Şubesi; 'Bingöl Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) Müdürü Doç. Dr. Şükrü Bengü, amiri bulunduğu birimde çalışan üyelerimize yönelik baskıya son vermelidir' şeklideki iddialarda bulundu.
09.08.2022
17:43
Çiftçilere hibe destekleri arttırılmalı
Çiftçilere hibe destekleri arttırılmalı
Bingöl Ziraat Odası'ndan yapılan açıklamada, üretim yapan çiftçiye, Bakanlık desteklerinin arttırılması gerektiği belirtildi.
09.08.2022
17:41
Vali Ekinci: `Kerbela, mazlumun yanında durmayı öğütleyen ortak acımızdır`
Vali Ekinci: 'Kerbela, mazlumun yanında durmayı öğütleyen ortak acımızdır'
Muharrem ayı nedeniyle düzenlenen oruç açma programında konuşan Bingöl Valisi Kadir Ekinci; 'Kerbela, mazlumun yanında durmayı öğütleyen ortak acımızdır. İnşallah bizler de Kerbela'dan aldığımız dersle, rengine, diline ve dinine bakmaksızın her daim zalimin karşısında ve mazlumun yanında olmaya devam edeceğiz' dedi.
09.08.2022
17:40
Vatandaşlara aşure ikram edildi
Vatandaşlara aşure ikram edildi
Bingöl Belediyesi, Muharrem Ayı dolasıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
09.08.2022
16:20
Bingöl`de bir ayda 12 bin yolcu uçtu
Bingöl'de bir ayda 12 bin yolcu uçtu
Bingöl Havalimanı'nın 2022 yılı Temmuz ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistiklerini açıklandı. Temmuz'da 12 bin yolcunun uçtuğu Bingöl Havalimanında 7 ayda 77 bin yolcu uçuş hizmeti aldı.
09.08.2022
16:00
Erten, şaibe iddialarına yanıt verdi
Erten, şaibe iddialarına yanıt verdi
Yol-İş Sendikası Elâzığ 2 Nolu Şube Başkanlığı Delege Seçiminde 312 üyenin 202'sinin oyunu aldığını ifade eden Vahdettin Erten, kendisine destek verenlere teşekkür etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın