Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Ekim 2021 Pazartesi
12 °C Yer yer bulutlu

Kaymakam şeker köylerde yapılan çalışmaları inceledi

Bingöl'ün Genç İlçe Kaymakamı Serkan Şeker, köyleri ziyaret edip KÖYDES kapsamında yapılan çalışmaları inceledi.

11 EKİM 2010 PAZARTESİ 01:36
0
2521
0
AA aa
Kaymakam şeker köylerde yapılan çalışmaları inceledi

Ziyaretler kapsamında Servi Beldesi’ne bağlı Molla İbrahim, Üçgül, Harmancık ve Yatansöğüt Köylerini ziyaret eden Kaymakam Serkan Şeker, KÖYDES kapsamında yapılan içme suyu ve menfez işlerini yerinde inceledi. Köylerde vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Şeker, köy çocuklarına hediyeler verdi. Köylülerden yapılan işlere sahip çıkmalarını isteyen Kaymakam Şeker, vatandaşların memnun olmadıkları işleri kendilerine bildirmelerini istedi. Kaymakam Şeker'i köylerinde gören köylüler, çalışmaların yerinde incelenmesinden dolayı mutlu olduklarını söyledi. Köylüler, "Devletin kaymakamının bizlerin ayağına kadar gelmesi ve sorunlarımızı dinlemesi bizleri mutlu etti" ifadelerini kullandı.

Kaymakam Serkan Şeker ise, köylüye en iyi hizmeti vermek için tüm imkanları seferber ettiklerini söyledi. Şeker, "Köylülerimiz başımızın tacıdır. Köylülerimizin sorunları, bizlerin en önemli sorunlarının başında gelmektedir. Bunun için program dahilinde yaptığımız köy gezilerinde hem vatandaşlarla konuşuyorum hem de sorunlarını bizzat kendim yerinde inceliyorum. Tüm köylerimizde yaşanan sorunlar hemen hemen aynı. Bu sorunları yapacağımız çalışmalarla bitirmeye çalışacağız" dedi.

Daha sonra Servi Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nu (YİBO) da ziyaret eden Kaymakam Şeker, okul idarecilerinden bilgi aldı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın