Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Ekim 2021 Pazartesi
14 °C Çok bulutlu

Kar-der'in yaz eğitim sona erdi

Karlıova Eğitim Kültür Sağlık Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Kar-Der) tarafından öğrenciler için açılan yaz eğitim programı sona erdi.

11 AĞUSTOS 2011 PERŞEMBE 00:16
0
2346
0
AA aa
Kar-der`in yaz eğitim sona erdi

Bingöl’ün Karlıova İlçesi’nde faaliyet yürüten Karlıova Eğitim Kültür Sağlık Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Kar-Der), okulların tatil olması ile birlikte dernek bünyesinde açtıkları yaz eğitim programının tamamlandığı açıklandı. 

Eğitim programının çok verimli geçtiğini ifade eden Kar Der Eğitim ve Gençlik Komisyonu Başkanı Yavuz Bingöl, siyer, ilmihal, akaid ve adap konuları üzerine yaptıkları çalışmalarla çok verimli ve bereketli bir yaz dönemi geçirdiklerini belirtti. Bingöl, Siyer, ilmihal, akaid ve adap konuları üzerine öğrenciler arasında yapılan sınavda dereceye girenlere daha sonra ödüllerinin verileceğini söyledi.
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın