Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
07 Temmuz 2022 Perşembe
24 °C Açık

'Kadın; anne, şefkat, kahramanlık demektir'

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, Bingöl Milletvekili Yusuf Coşkun yazılı bir mesaj yayınladı. Coşkun açıklamasında kadının, aile içindeki vasfına ve önemine dikkat çekti.

`Kadın; anne, şefkat, kahramanlık demektir`
08 MART 2011 SALI 10:44
0
1515
0
AA aa

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınlayan Bingöl Milletvekili Yusuf Coşkun, açıklamasında şunlara yer verdi; “Kadın ve aile güçlü olacak ki, toplumsal dokumuzu, millet olma vasfımızı muhafaza edelim. Dolayısıyla kadını güçlendirerek, toplumu güçlendirmek adına altına imza atılan önemli her çalışmaya hep birlikte katkıda bulunmak için sizlere çağrıda bulunuyorum. Bizim kadınlarımız, annedir. Kahramanlar doğuran ve kahramanlar yetiştirenlerdir. Bizim kadınlarımız, şefkattir. İçi yansa da bağrına taş basarak acılarını en iyi unutandır. Bizim kadınlarımız, işçidir. Evde, tarlada, fabrikada, atölyede üretir. Ailesinin ve ülkesinin kalkınmasına katkı sağlamak için ter döker. Bizim kadınlarımız, berekettir. Yok nedir bilmeyen, bulan buluşturandır. Bizim kadınlarımız, kahramandır. Nene Hatun’dur, Fatma Nine’dir, Hatice Hatun’dur, Adile Çavuş’tur, Demircili Nazife Hanım’dır, Gülsüm Bacı’dır. Bizim kadınlarımız, kollarımız, bacaklarımız, yavrularımız, annelerimiz, kız kardeşlerimiz, hayat arkadaşlarımız, dostlarımızdır. Bu vesile ile kadınlar için bütün günlerin kutsal olan inancımı koruyarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlar saygı ve sevgilerimi iletirim.”
YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
06.07.2022
21:46
Sağlık camiasından protesto grevi
Sağlık camiasından protesto grevi
Konya Şehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya'nın öldürülmesinin ardından yasa boğulan sağlık camiası, protesto amaçlı grev kararı aldı. Bingöl'deki hastanelerde acil servis hariç hasta bakılmayacağı bildirildi.
06.07.2022
17:14
Karasu: `3 ayrı davadan birini kazandık`
Karasu: '3 ayrı davadan birini kazandık'
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Bingöl'deki alımları için 3 ayrı dava açtıklarını belirten Doğan Karasu: 'Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü aleyhine açtığımız 3 ayrı davanın birincisini kazandık. Diğer iki dava devam ediyor.'
06.07.2022
17:13
Karlıova`daki sağlık evi yenilendi
Karlıova'daki sağlık evi yenilendi
Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü'nce, Karlıova ilçesine bağlı Bahçe köyü sağlık evi yenilendi.
06.07.2022
17:12
Okullarda LGS tercih danışmanlık büroları kuruldu
Okullarda LGS tercih danışmanlık büroları kuruldu
Bingöl'de İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, merkez ve ilçelerdeki tüm okullarda 'Liselere Geçiş Sistemi' (LGS) tercih danışmanlığı büroları kuruldu.
06.07.2022
17:11
Gençlerle doğa gezisi yapıldı
Gençlerle doğa gezisi yapıldı
Bingöl'de üniversite sınavına giren ve KPSS'ye girecek olan gençlerle doğa gezisi yapıldı.
06.07.2022
17:10
Binaların yıkımı ile ilgili yönetmelik yürürlüğe girdi
Binaların yıkımı ile ilgili yönetmelik yürürlüğe girdi
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü İsa Gülgür, binaların yıkılması hakkında hazırlanan yönetmeliğin 1 Temmuz 2022'de yürürlüğe girdiğini belirtti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın