Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
04 Ağustos 2021 Çarşamba
33 °C Güneşli

Israil kanserli bir virüstür

Solhan Çağrı-Der tarafından düzenlenen “Mescidi Aksa ve Ümmet” programında konuşan Araştırmacı Yazar Mehmet Göktaş, Kudüs'ün ümmeti birbirine bağlayan en önemli bağlardan biri olduğunu belirterek İsrail'in kanserli bir virüs olduğunu söyledi.

07 ARALIK 2014 PAZAR 21:42
0
3501
0
AA aa
Israil kanserli bir virüstür

Solhan Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunmasıyla başlayan programda konuşan Göktaş, İsrail’i ‘Müslümanlara musallat olan kanserli virüs’ olarak nitelendirdi.

Siyonizm İsrail’in Amerika ve Avrupa’yı eline aldığını ifade eden Göktaş, şunları söyledi: “İsrail kendini rahat uyuta bilmesi için şunu diyor; ‘Benim etrafımdaki ülkelerin başkanları ben tayın etmeliyim evet onun için İsrail’in yakın ve uzak komşusu olan bütün İslam ülkelerinin başında özellikle körfezler başta Suud olmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri Kuveyt bu ümmetin can damarı olan petrolü elinde avucunda tutan ülkelerin kriterleri Siyonistlere hizmet etmektir. Bunlar Siyonistlerin uşaklarıdır, onun için İsrail’in hatırı için Müslümanların kanını akıtıyor. İsrail denilen kanser tümörünü İslam ülkelerinin tam orta yerinde bir kırmızı kan lekesi şeklinde emperyalizm gelip tam orta yere Müslümanların başına musallat ettiler. Eğer o kanser ve tümör oradan kesilip atılmadığı müddetçe hiç birimize rahat yok.” Program, edilen duayla sona erdi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
03.08.2021
17:48
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı
Tüketici fiyat endeksi 2021 yılı Temmuz ayında bir önceki aya göre yüzde 1,80, bir önceki yılın Aralık ayına göre yüzde 10,41, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 18,95 ve on iki aylık ortalamalara göre yüzde 15,15 artış gerçekleşti.
03.08.2021
17:47
`Help Turkey` dezenformasyonu deşifre oldu
'Help Turkey' dezenformasyonu deşifre oldu
Türkiye günlerdir peş peşe çıkan orman yangınları ile mücadele ederken, sosyal medyada da algı operasyonları yapıldı. Özellikle sosyal medyada sahte hesaplar üzerinden provokatif paylaşımlarla sistemli dezenformasyon yapılırken, 'Türkiye'yi aciz gösterme' operasyonu devreye sokuldu.
03.08.2021
17:46
İkinci el araç alacaklar dikkat! Sebebi belli oldu
İkinci el araç alacaklar dikkat! Sebebi belli oldu
MASFED Genel Başkanı Aydın Erkoç, 'Sıfır araç üretiminde yaşanabilecek sıkıntıların ikinci el araç fiyatlarını artırabileceği'ni ifade ederek, 'Şu an fiyatlar normal seyrine gelmişken vatandaşlarımız bu fırsatı değerlendirebilir' dedi.
03.08.2021
17:45
Koronavirüs soruşturması! `Kanıt bulduk, Wuhan`daki laboratuvardan yayıldı`
Koronavirüs soruşturması! 'Kanıt bulduk, Wuhan'daki laboratuvardan yayıldı'
ABD'de Temsilciler Meclisi'nin Cumhuriyetçi Partili üyeleri corona virüsüyle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Virüsün kökenine dair yürütülen soruşturmada, Çin'deki Wuhan Viroloji Enstitüsü laboratuvarından Ağustos ya da Eylül 2019'da sızdığına dair kanıtlar bulunduğu öne sürüldü.
03.08.2021
17:07
42 ilden köylerine gelen çocuklar, şenlikte doyasıya eğlendi
42 ilden köylerine gelen çocuklar, şenlikte doyasıya eğlendi
Türkiye'nin 42 farklı şehrinden Bingöl'ün Gülpınar köyüne aileleri ile birlikte gelen çocuklar, köy derneği tarafından düzenlenen şenlikte doyasıya eğlendi.
03.08.2021
17:06
Cami kubbesindeki zincire ayağı takılan leylek kurtarıldı
Cami kubbesindeki zincire ayağı takılan leylek kurtarıldı
Bingöl'ün Genç ilçesinde cami minaresindeki zincire ayağı takılan leylek itfaiye tarafından kurtarıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın