Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Kasım 2022 Çarşamba
9 °C Yağmur

Il koordinasyon kurulu toplandı

BİNGÖL (Online) - Bingöl Valisi Vehbi Avuç, vatandaşlara kamu hizmetinin götürülmesi konusunda ısrarcı olduklarını belirterek, ''Israrla iş yaptırdığımız görevliler var. Vatandaşa verilmesi gereken hizmetlerin aksatılmasına kimsenin yetkisi ve hakkı yoktur'' dedi

Il koordinasyon kurulu toplandı
14 KASIM 2005 PAZARTESİ 19:34
0
1528
0
AA aa
Bingöl İl Koordinasyon Kurulu 2005 yılı 4. dönem toplantısı yapıldı. İl Özel İdare Müdürlüğü'ndeki toplantıya Vali Vehbi Avuç başkanlık etti.

Toplantıda konuşan Vali Avuç, Bingöl'ün coğrafi yapısından dolayı birçok sorunu bağrında barındırdığı, bu sorunların çözümü konusunda azimli ve ısrarcı olduklarını söyledi.

Bütün kamu kurum ve kuruluşu görevlilerine, kendilerine verilen görevi laykıyla yerine getrimeleri halinde çözülmeyecek sorunun olmadığını kaydeden Avuç, ''2005 yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Hala ısrarla iş yaptırdığımız görevliler var. Kurum amirleri kadrolarındaki personele hakim olamadığı için randıman alınamıyor. Bu nedenle bir çok konuda aksaklıklar var. Halk bizden hizmet bekliyor. Kimsenin hizmetleri aksatmasına yetkisi ve hakkı yoktur. Verilen sözleri yerine getirmeli ve develetten aldığımız maaşı hakketmeliyiz'' dedi.

Eğitim-öğretimdeki aksaklıklara da değien Avuç, milli eğitim müdürü ve kaymakamlara hitaben ''Milli eğitim konusunda bazı sıkıntılarımız var. Bazı okullarımız bakım-onarım ve güçlendirme çalışmaları nedeniyle tam olarak açılamadı. Okulların en kısa sürede bitirilmeli ve aksaklıklar giderilmelidir. Bahane istemiyorum. Gece-gündüz demeden bu güzel havalar değerlendirilsin'' diye konuştu.

Toplantıya, Bingöl Belediye Başkanı Hacı Ketenalp, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ve çeşitli kurum müdür ve temsilcileri katıldı.


YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
29.11.2022
19:59
Sözleşmeli personelin memur kadrosuna atanmasıyla ilgili açıklama
Sözleşmeli personelin memur kadrosuna atanmasıyla ilgili açıklama
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan sözleşmeli personelin memur kadrolarına atanmasına ilişkin açıklama yapıldı.
29.11.2022
16:44
Kanalizasyon çalışmaları sürüyor
Kanalizasyon çalışmaları sürüyor
Bingöl'de İl Özel İdaresi koordinesinde başlanılan kanalizasyon çalışmaları aralıksız sürüyor.
29.11.2022
16:04
Kızılboğa`dan çalıştaya davet
Kızılboğa'dan çalıştaya davet
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, 'Kadın Yükselmezse Alçalır Vatan'' çalıştayına ildeki kadınları ve STK'ları davet etti. Kızılboğa, çalıştayın 3 Aralık 2022 Cumartesi günü Erzurum'da gerçekleştirileceğini bildirdi.
29.11.2022
15:50
Berdibek ve Kaylı, kabri başında anıldı
Berdibek ve Kaylı, kabri başında anıldı
HÜDA PAR Bingöl Gençlik Kolları, Kültür camiinde düzenlenen sabah namazı programı sonrası Bingöl'de PKK tarafından 1993 yılında Köklü (Törek) köyündeki medreseye düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden Süleyman Berdibek ile Ziya Kaylı'yı kabirleri başında andı.
29.11.2022
15:41
Adaklı Kaymakamı Gürses, üstyapı çalışmalarını inceledi
Adaklı Kaymakamı Gürses, üstyapı çalışmalarını inceledi
Bingöl'ün Adaklı ilçesi Kaymakamı Burak Bozkurt Gürses, köylerde devam eden üstyapı çalışmaları inceleyip, yetkililerden bilgi aldı.
29.11.2022
15:38
`Bir şehirde yerel medyanın olması çok önemli. İlkeli bir duruşunuz var`
'Bir şehirde yerel medyanın olması çok önemli. İlkeli bir duruşunuz var'
Hür Dava Partisi (Hüda Par) Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya, cemiyet seçimlerinde güven tazeleyerek yeniden seçilen dernek başkanı Mahmud Arda'yı ziyaret etti. Alpaya; 'Bizler yerel medyamıza büyük önem veriyoruz. Bir şehirde yerel medyanın olması çok önemli. İlkeli bir duruşunuz var. Bu anlamda sizlere ve kentimizde çalışan medya mensuplarına çok teşekkür ediyoruz.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın