Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Ekim 2021 Pazartesi
12 °C Yer yer bulutlu

İki Aydır Yollarının Yapılmasını Bekliyorlar

Bingöl merkez İnalı Mahallesinde bulunan site sakinleri kaldırım ve yollarının yapılmasını istiyor.

13 EKİM 2021 ÇARŞAMBA 16:02
3
1055
2
AA aa
İki Aydır Yollarının Yapılmasını Bekliyorlar

İnalı Mahallesi Karbeyaz sokakta bulunan site sakinleri kaldırım ve yollarının yaklaşık 2 ay önce İnternet alt yapısı için kazılan tekrar yapımı ve onarımı için hiçbir çalışma yapılmayan kaldırım ve yolun bir bölümü çöktü. Site sakinleri yeni yapılan binalardan dolayı alt yapı İnternet, Doğalgaz, Elektrik ve Su hatlarının çalışmasından ötürü yol ve kaldırımlarının sürekli kazıldığını fakat hiçbir şekilde yapılmadığını belirten site sakinleri şunları söyledi, “muhatap bulamıyoruz bina alt yapısı yapılan müteahhitlerle görüşülüp, bu yol veya kaldırım sizin alt yapı sorunlarınızdan dolayı kazıldı. Biz bu sorunları müteahhitlerle paylaştığımızda, biz yapacaktık, ama Bingöl Belediyesi masraf ve harç ücretini yatırın biz yaparız dedi.

Bingöl Belediyesinde muhatap bulamıyoruz, yaklaşık 2 aydır kaldırım ve yolumuzun yapılmasını bekliyoruz. Bir süre önce yolun çöktüğünü belirten site sakinleri, çökmeler konusunda takip yapılması gerektiğini takibinin şimdiye kadar yapılmadığını dile getirdi. Önümüz kış her taraf çamur içinde kalacak, kar yağdığında burada bulunan vatandaşlarımız araç park yeri bulamayacakları için Sitemizin sokaklarında sökülen parke taşlarının ve kaldırım çalışmasının bir an önce onarılmasını istediklerini söyledi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_86110)
14 Ekim 2021 Perşembe 07:12
Kültür mahallesi şahin sokak da aynı şekilde kazıldı öylece duruyor
Beğendim (4) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_86089)
13 Ekim 2021 Çarşamba 17:45
Belediye başkanı yaşanabilir bir şehirden bahsediyor ama görünen köy de kılavuz istemiyor. Belediyecilik çok kötü durumda ve 5 yılın sonunda da tablo değişmeyecektir.
Beğendim (5) Beğenmedim (5)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın