Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
07 Temmuz 2022 Perşembe
24 °C Açık

Hırsızlara geçit yok

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları istihbarı çalışmalar sonucunda iki ayrı hırsızlık olaylarını aydınlığa kavuşturdular.

Hırsızlara geçit yok
09 MART 2011 ÇARŞAMBA 08:19
0
1426
0
AA aa

İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, iki ayrı hırsızlık olaylarının Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı çalışmalar neticesinde sonuçlandığı bildirildi.


Açıklamada, “08.01.2011 günü İlimiz Yeşilyurt Mahallesinde V.A. isimli vatandaşımızın ikametinde yüklü miktarda çeyiz malzemesinin çalınması olayı ile ilgili olarak, Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince çalışma başlatılmış, yapılan çalışmalar sonucunda S.Ç. ve U.B. isimli 18 yaş altı 2 şahıs şüpheli olarak yakalanmış yaşlarının küçük olmasından dolayı Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edilmişlerdir. Yakalanan şahıslar 08.01.2011 tarihinde Yeşilyurt Mahallesinde V.A. isimli vatandaşımızın evinden çalmış oldukları çeyiz malzemelerini M.S.P. isimli bir şahısa sattıklarını beyan etmeleri üzerine M.S.P. isimli şahıs ve bahse konu evden çalınan çeyiz malzemelerin bir çoğu ele geçirilmiştir.

Evden hırsızlık ve hırsızlık malı satın almaktan Müdürlüğümüz Çocuk Şube Müdürlüğünce hazırlanan tahkikat evrakı ile Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen şahıslar tutuksuz yargılanmak üzere salıverilmiş, ele geçirilen malzemeler V.A. isimli vatandaşımıza teslim edilmiştir. Ayrıca 01.03.2011 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Mah. Emek Caddesi üzerinde Z.T. isimli şâhısa ait işyerinde hırsızlık ve kasten adam yaralama olayına karışan ve daha önceden değişik birçok suça karıştığı tespit edilen Z.T. isimli şahıs ekiplerimizin yoğun çalışmaları neticesinde 03.03.2011 tarihinde yakalanmış, hakkında hazırlanan tahkikat evrakı ile birlikte sevk edildiği Cumhuriyet Başsavcılığınca Tutuklanarak Bingöl M tipi cezaevine konulmuştur” denildi.


Açıklamada, Bingöl duyarlı halkının huzur ve güvenliği için Emniyet Müdürlüğü’ne destek olduğu ve emniyet teşkilatının bu destekten aldığı azim ve gayretle çalışmalarını 7 gün 24 saat sürdürmekte olduğu kaydedildi. 


 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
06.07.2022
21:46
Sağlık camiasından protesto grevi
Sağlık camiasından protesto grevi
Konya Şehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya'nın öldürülmesinin ardından yasa boğulan sağlık camiası, protesto amaçlı grev kararı aldı. Bingöl'deki hastanelerde acil servis hariç hasta bakılmayacağı bildirildi.
06.07.2022
17:14
Karasu: `3 ayrı davadan birini kazandık`
Karasu: '3 ayrı davadan birini kazandık'
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Bingöl'deki alımları için 3 ayrı dava açtıklarını belirten Doğan Karasu: 'Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü aleyhine açtığımız 3 ayrı davanın birincisini kazandık. Diğer iki dava devam ediyor.'
06.07.2022
17:13
Karlıova`daki sağlık evi yenilendi
Karlıova'daki sağlık evi yenilendi
Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü'nce, Karlıova ilçesine bağlı Bahçe köyü sağlık evi yenilendi.
06.07.2022
17:12
Okullarda LGS tercih danışmanlık büroları kuruldu
Okullarda LGS tercih danışmanlık büroları kuruldu
Bingöl'de İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, merkez ve ilçelerdeki tüm okullarda 'Liselere Geçiş Sistemi' (LGS) tercih danışmanlığı büroları kuruldu.
06.07.2022
17:11
Gençlerle doğa gezisi yapıldı
Gençlerle doğa gezisi yapıldı
Bingöl'de üniversite sınavına giren ve KPSS'ye girecek olan gençlerle doğa gezisi yapıldı.
06.07.2022
17:10
Binaların yıkımı ile ilgili yönetmelik yürürlüğe girdi
Binaların yıkımı ile ilgili yönetmelik yürürlüğe girdi
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü İsa Gülgür, binaların yıkılması hakkında hazırlanan yönetmeliğin 1 Temmuz 2022'de yürürlüğe girdiğini belirtti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın