Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
09 Aralık 2021 Perşembe
4 °C Bulutlu

Gurbetçilerden ağaçelispor'a destek

Almanya'da yaşayan ve İntersaal Düğün salonu müsteciri bulunan İlhami Kızıl ve Aydın Kızılaslan Kendi köyleri olan Ağaçelispor'a sponsor olarak forma bastırdı.

23 KASIM 2010 SALI 17:59
0
2586
0
AA aa
Gurbetçilerden ağaçelispor`a destek

Forma sponsor’u olan Aydın Kızılaslan ve İlhami Kızıl 1982 Ağaçeli köyüne ilk sporu tanıtan ve valilik kupasında katılan gençlerin sağlıklı yetişmesi amacıyla amatör spor takımlarını desteklemeye devam edeceklerini belirtti.
"DESTEK BİZDEN BAŞARI SİZDEN"
Amatör spor kulüplerinin gençlerin sağlıklı ortamlarda yetişmelerini sağladığına dikkati çeken İlhami Kızıl, "En büyük hedefimiz, gençlerimize hizmet etmektir. Güzel bir gelecek oluşturmak ve sağlıklı, vizyon sahibi bir gençlik yetiştirmek için Ağaçelisporu her zaman destekleyeceğiz. Amatör spora destek noktasında üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Destek bizden, başarı sizden" diye konuştu.
Aydın Kızılaslan ve İlhami Kızıl Almanya’da Im Gewerbegebiet 12a pesch 50767 Köln İntersaal Düğün salonun sahibi olduklarını ve köylerine sponsor olmaktan onur duyduklarını ve ellerinden gelen tüm destekleri vereceklerini belirtti.
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın