Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
26 Eylül 2021 Pazar
13 °C Açık

Genç'te kan bağışına ilgi

Genç ilçesinde düzenlenen kan bağışı kampanyasında Türk Kızılayı'na iki günde 105 ünite kan toplandı.

27 KASIM 2020 CUMA 14:38
0
1735
0
AA aa
Genç`te kan bağışına ilgi

Kızılay'ın Güneydoğu Anadolu Bölge Kan Merkezi'nden Genç'e gelen Kan Bağış Aracı, Genç Belediyesi önünde vatandaşlardan kan bağışı topladı. İlçe Emniyet Müdürü, AK Parti İlçe Teşkilatı, Hüda Par İlçe Teşkilatı ve ilçe halkının katıldığı kampanyada iki günde 105 ünite kan bağışı yapıldı.

AK Parti Genç ilçe Başkanlığı ile gençlik ve kadın kolları üyeleri kan bağışı kampanyasına katkıda bulundu.

AK Parti Genç İlçe Başkanı Aydın Kalabalık; “Parti teşkilatımızla beraber farkındalık oluşturmak istedik. Pandemi tedbirlerine uyarak katkıda bulunduk. Pandemiden dolayı kan stoklarında azalma var sağlıklı her bir bireyimiz kan bağışında bulunabilir. Kan bağışı kişinin sağlığı için de çok önemli. Koronavirüs salgınından kurtulmak için Vatandaşlarımız lütfen kurallara uysun hep beraber kurallara uyarak virüsten kurtulabiliriz”

Teşkilat mensupları ile birlikte kan vermeye giden Hüda Par İlçe Başkanı İdris Ağırbaş ise kan bağışı hakkında şu değerlendirmelerde bulundu: “Hüda Par Genç ilçe teşkilatı olarak insani sorumluluğumuzu yerine getirmek için kan bağışında bulunduk. Bizden umutla kan bekleyen kardeşlerimizin sıkıntı yaşamaması adına kan bağışında bulunduk. Bugün bu sıkıntıları bertaraf edemezsek yarın bu sıkıntıları bizlerde yaşayabiliriz. İnsani sorumluluğumuzu yerine getirmek için lütfen duyarlı olalım kan bağışında bulunalım.”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın