Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
28 Ocak 2021 Perşembe
0 °C Hafif kar

Genç, TDP'nin Kurucular Kurulu'nda yer aldı

İstanbul'da ikamet eden iş insanı Bingöllü hemşehrimiz Serkan Genç, Mustafa Sarıgül liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi'nin kurucular kurulunda yer aldı.

08 OCAK 2021 CUMA 20:07
14
3032
3
AA aa
Genç, TDP`nin Kurucular Kurulu`nda yer aldı

Kucaklayıcı bir siyaset mesajı veren Genç, Bingöl'deki teşkilatlanma çalışmalarına da değindi.

Bingöllü hemşehrimiz Serkan Genç, Türkiye Değişim Partisi'nin kurucular kurulunda yer aldı. 

Türkiye Değişim Hareketi'ni “Mutluluk kapısı” olarak nitelendiren Genç: “Bu kapı milletimizin yüzünün güleceği kapıdır. Bu kapı, evrensel hukuk değerlerine saygı gösteren, üretimi destekleyen, esnafımızın, sanayicimizin, tüccarımızın yanında olan, alınteri ve emeğin hakkını veren, demokratik kitle partisi olacaktır" dedi.

“ETNİK AYRIMCILIĞI REDDEDİYORUZ”

Türkiye Değişim Partisi'nin birleştirici bir siyaset anlayışı güttüğünü ve ayrımcılığa asla yer verilmeyeceğini vurgulayan Genç; “Irkçılığın her türlüsünü reddediyoruz. 81 İlin, 7 bölgenin hasret ve özlemle beklediği, barışın, kardeşliğin  ve umudun teminatı olarak yola çıktık. Şuan Partimize oldukça fazla bir teveccüh ve katılım var. Ayrıştırmayı ve ötekileştirmeyi amasız reddeden herkesi bizlere yol arkadaşlığı yapmaları için bekliyoruz” dedi.   

BİNGÖL'DE ÖNEMLİ BİR TEVECCÜH VAR

Türkiye Değişim Hareketi'nin Bingöl teşkilatlanmasına da değinen Serkan Genç, Bingöl'de önemli bir teveccüh olduğunu ve en kısa zamanda teşkilatlanmaya gidileceğini belirtti.

Genç; “Bingöl'deki bu yoğun teveccühü güçlü bir teşkilat yapısıyla perçinleyecek ve şehrin siyaset arenasındaki en önemli adresi haline getireceğiz inşallah. Yakın zamanda çalışmalarımızı önemli bir seviyeye getirmiş olacağı Allah'ın izniyle. Memleketimize hizmet yolunda tüm hemşehrilerimizi Türkiye Değişim Hareketi çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

“GENEL BAŞKANIMIZIN BİNGÖL'E ÖZEL İLGİSİ VAR”

TDH Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün İstanbul Şişli Belediye Başkanlığı döneminden buyana Bingöl'le yakın bir bağının olduğunu anlatan Genç; Sayın Genel Başkanımızın Bingöl'e özel ilgisi herkesçe biliniyor. İnşallah bu bağ, halkımızın partimize göstereceğiz ilgiyle daha yeni boyutlar kazanacak ve Bingöl, partimizin en büyük destek gördüğü il olacak” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_80514)
09 Ocak 2021 Cumartesi 11:05
Tabii Canım , ilk Seçimde İKTİDAR .!!!.
Beğendim (6) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_80511)
08 Ocak 2021 Cuma 23:56
Ha herşey tamam, bir Sarıgül eksikti...
Merak ediyorum bu partiden ve Sarıgül den ne bekliyorlar.
Beğendim (7) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_80508)
08 Ocak 2021 Cuma 21:28
Bingölün genin 'de siyaset var
Ne acıdır ki siyasetten hiç bir kazanım el-de etmemiştir daha ilk okuldan itibaren oğlum oku mühendis ol milletvekilli olursun günaydın gazetesin den gazeteci gelmiş siyasî partileri ziyâret etmiş sabah A partisine gitmiş öğle B aksam C partisne ve hep aynı kişilere rastlamış Elazığa gitmiş adama sormus Namaz kiliyormusun he arasıra kılıyim Oruç arasıra tutuyim içki arasıra içiyim demiş Gazeteci demiş Bingölün siyasetin 'den Elâzığın islamiyetin 'den hic bir şey anlamadım
Beğendim (7) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_80522)
09 Ocak 2021 Cumartesi 19:20
@Misafir Kullanıcı Güzel tespit yapmışsın. Siyâset demek ikiyüzlülük demek. Insanımız bundan vazgeçmiyor.
Beğendim (7) Beğenmedim (2)Cevapla
27.01.2021
16:57
Sütaş hızla ilerliyor
Sütaş hızla ilerliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz'ın yatırım kararı aldığı Bingöl'de, 'Sütaş Doğu-Güneydoğu Anadolu Sütçülük Projesi Bingöl Entegre Teknik Hayvancılık ve İmalat Sanayi Yatırımı' kapsamındaki tesislerin yapımı sürüyor.
27.01.2021
16:56
`Kayıtlı istihdamda artış yaklaşık 60 bin kişidir`
'Kayıtlı istihdamda artış yaklaşık 60 bin kişidir'
Bingöl'deki kayıtlı istihdamdaki artış verilerini paylaşan Yılmaz: 'Bingöl'de 2002 yılında SSK, Bağkur ve Emekli Sandığına kayıtlı toplam çalışan sayısı 18.553 iken, aynı sayı 2020 Ekim ayı itibarıyla 78.367 olmuştur. Kayıtlı istihdamda artış yaklaşık 60 bin kişidir' dedi.
27.01.2021
16:55
`Adımlar atılırsa nefes almaya devam ederiz`
'Adımlar atılırsa nefes almaya devam ederiz'
Esnaflar için pandeminin ilk gününden itibaren iki talepte bulunan Bingöl ESOB Başkanı Ali Bayram: '50 Bin TL faizsiz kredi ve 100 Bin TL 1 yıl sonra ödemesi başlayacak şekilde kredi imkanı. Bu iki adım atılırsa nefes almaya devam ederiz.'
27.01.2021
16:54
Ambulanslar, belde ve ilçeye gönderildi
Ambulanslar, belde ve ilçeye gönderildi
Sağlık Bakanlığı tarafından Bingöl'e gönderilen 2 adet ambulans, Sancak Beldesi ve Adaklı ilçesine tahsis edildi.
27.01.2021
16:53
10 hastaya yatak desteği
10 hastaya yatak desteği
Solhan Belediyesi, ilçede bulunan 10 hastaya otomatik hasta yatağı yardımında bulundu.
27.01.2021
16:52
Market, pazar, hal ve çarşılarda fahiş fiyat denetimi
Market, pazar, hal ve çarşılarda fahiş fiyat denetimi
Ticaret Bakanlığı tarafından 81 ilde bulunan market, pazaryeri, çarşı ve toptancı hallerinde fahiş fiyat artışlarına yönelik denetim gerçekleştirilirdi. Denetimlerde son bir haftada bin 674 işletme bazında 22 bin 535 ürün denetlenirken, fahiş fiyat artışı yaptığı değerlendirilen 495 firmaya toplam 15 milyon 480 bin lira idari para cezası uygulanmasına karar verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın