Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Ekim 2021 Pazartesi
11 °C Yer yer bulutlu

Genç belediyesi'nin artık bir vidanjörü var

Genç Belediyesi, belediye hizmetlerinde ihtiyacı hissedilen vidanjör aldı. Belediyeye ait bir kamyonun üstüne monte edilen ve yaklaşık 500 bin lira civarında olan dev vidanjör, 150 bin liraya mal edildi.

12 EKİM 2010 SALI 07:12
0
2413
1
AA aa
Genç belediyesi`nin artık bir vidanjörü var

Belediyeye yenisi 550 Bin TL’ye mal olacak vidanjörü, belediyenin araç parkında olan 2004 model bir kamyonun üstüne son model ve son sistem kombine vidanjörü yaptırarak monte eden belediye, Genç’in en çok ihtiyaç duyduğu ve olmadığı için Bingöl Belediyesinden istenen araç artık Genç Belediyesi’nin parkındaki yerini aldı.

Belediye Başkanı Abdurrahim Ariç, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Belediye Başkanı göreve geldiği tarihten itibaren hizmet kalitesini ve hızını artırmak amacıyla Makine Parkını yenilemeye başladığını ifade ederek, miadını tamamlamış araçları geri çektiğini, mevcut araçların bakım ve onarımlarının düzenli bir şekilde yapıldığı ve ayrıca ihtiyaç duyulan yeni makinelerin alımına da devam edileceğini bildirdi.

6 ton çekme 4 basma gücünde
Bir belediye araç parkında olmazsa olmazlarında olan ancak Genç Belediyesi’nde bugüne kadar olmayan vidanjörün artık Genç’e hizmet vermeye hazır olduğunu ifade eden Başkan Ariç, “Vidanjörümüz fosseptik kuyularındaki pis suları çeken ve boşaltan, su baskınlarında evlerin suyunu boşaltmak içinde kullanılabilen son sistem bir vidanjör. 6 ton çekme, 4 ton basma gücüne sahip olan makinemiz ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
sahin (@Misafir_108)
18 Ekim 2010 Pazartesi 13:56
vidanjöre verilen parayla gencin altyapısını yapsaydınız ya...
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın