Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
27 Eylül 2022 Salı
25 °C Güneşli

Emniyet müdürü gülnaz'dan uyuşturucu uyarısı

     BİNGÖL (Online) - Bingöl Emniyet Müdürü Mehmet Gülnaz, gençleri ve lise çağındaki öğrencileri uyuşturucu maddeye alıştırmaya çalışan kişelere yönelik yapılan operasyonda 3 kişiyi yakaladıklarını bildirdi.

Emniyet müdürü gülnaz`dan uyuşturucu uyarısı
11 KASIM 2005 CUMA 20:45
0
1521
0
AA aa
       Emniyet Müdürü Gülnaz, emniyet müdürlüğünde basın mensupları ile bir tanışma toplantısı düzenledi.
Tanışma toplantısında güvenlik güçlerinin, halkın huzur ve güvenliğini sağlamaya çalıştığını belirten Gülnaz, yaptığı açıklamada gençlere ve lise çağındaki öğrencilere uyuşturucu madde sattıkları tespit edilen A.B, N.B ve Y.D isimli şahısların yakalandığını söyledi.
       Şahısların üzerinde yapılan aramada toplam 47 gram esrar maddesi ele geçirildiğini ifade eden Gülnaz, ''Gençlerin ve özellikle lise çağındaki öğrencilerimiz uyuşturucu ve diğer zararlı alışkanlıklardan korumak için okul çevrelerin sürekli ekip bulunduruyoruz. Gençlerimiz uyuşturucu belasından korumak üzere çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Bu konuda halkımızın ve velilerimiz ve demokratik kitle örgütlerinin yardımlarını bekliyoruz'' dedi.
        Güveklik güçleri olarak Bingöl halkının huzuru için çalıştıklarını anlatan Gülnaz, ''Güvenlik güçleri ile basın mensupları kamu görevi yapıyor. Güvenlik mensupları halkın güvenliğini sağlarken, basın mensupları da halkı bilgilendirme görevi yapıyor. Gelişen iletişim teknolojisi sayesinde bilgiyi gizlemenin mümkünü yoktur. Önemli olan doğru bilgiyi iletmektir'' diye konuştu.
        Olası yanlış haberlerin aktarılmaması konusuna dikkat çeken Gülnaz, basın mensuplarının haber kaynaklarından aldığı bilgileri resmi kaynaklardan teyit etmeden, haber yapmamalarını istedi.

           www.bingolonline.com

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
27.09.2022
16:00
Belediye otobüsü talebi için toplanacaklar
Belediye otobüsü talebi için toplanacaklar
Bingöl Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Mücahid Korkutata, belediye otobüsü istediklerini belirterek, Cuma günü belediye önünde oturma eylemi yapacaklarını ifade etti.
27.09.2022
15:58
Başar: `Deprem konutlarını hızlandırın`
Başar: 'Deprem konutlarını hızlandırın'
Yedisu Kaymakamı Furkan Başar, yaklaşık 2 yıl önce ilçede meydana gelen depremden dolayı yıkılan konut ve ahırların hızlandırılması için müteahhitlerle görüştü.
27.09.2022
15:56
Zaza FC futbol akademisi kuruluyor
Zaza FC futbol akademisi kuruluyor
Üç ay gibi kısa bir süre önce Bingöl'de gerçekleştirdiği seçmeler ile Bingöl futbol kamuoyunun dikkatini çeken Zaza FC London'un Başkanı Ömer Baraç: 'Şehir sahip çıktıkça kulüp güçlenecektir. Yakında kulübümüzün 8-12 yaş aralığında çocuklara hitap edecek futbol akademisi Bingöl'de faaliyetlerine başlayacak bunu da buradan kamuoyuna müjdelemek istiyorum.'
27.09.2022
15:54
Bingöl Belediyesi, üstyapı çalışmalarına hız verdi
Bingöl Belediyesi, üstyapı çalışmalarına hız verdi
Bingöl Belediyesi, ana cadde ve sokaklarda üstyapı çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.
27.09.2022
15:51
`Geleceğimizi ancak çocuklarla kurtarabileceğimizin farkındayız`
'Geleceğimizi ancak çocuklarla kurtarabileceğimizin farkındayız'
Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, merkezdeki özel okulları ziyaret ederek idarecilerden bilgi aldı.
27.09.2022
15:50
Mollaoğlu, Vakıfbank Şube Müdürü oldu
Mollaoğlu, Vakıfbank Şube Müdürü oldu
Ankara Sincan OSB Şubesinde Kobi portföy yöneticisi olarak müdür yardımcılığı görevinde olan Sercan Mollaoğlu, Bingöl Vakıfbank Şube'sine müdür olarak atandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın