Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
07 Aralık 2021 Salı
4 °C Parçalı bulutlu

Çocuklar şenlikte doyasıya eğlendi

Bingöl'de Sosyal ve Ekonomik Destek (ODES) Hizmetinden yararlanan çocuklar ve aileleri, düzenlenen şenlikte doyasıya eğlendi.

24 EKİM 2021 PAZAR 15:24
5
715
1
AA aa
Çocuklar şenlikte doyasıya eğlendi

Bingöl Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde “Okul Destek Projesi” kapsamında, Sosyal ve Ekonomik Destek (ODES) Hizmeti İle Desteklenen Çocuklar için “Çocuk Şenliği” düzenlendi.

Karşıyaka Mahallesi Sentetik Halı sahada düzenlenen şenliğe Vali Yardımcısı Fatih Kaya, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Aydın Polat, kurumun müdür yardımcıları, aileler ve çocuklar katıldı.

Yaklaşık 300 ailenin katıldığı şenlikte palyaço, hacıvat-karagöz, judo, karete, badminton ve şişme oyun alanlarıyla çocuklar doyasıya eğlendi.

Çocukların düzenlenen şenlikte doyasıya eğlendiğini vurgulayan Vali Yardımcısı Fatih Kaya, “Çocuklarımız burada eğleniyorlar, güzel vakitler geçiriyorlar. Onlar için hazırlamış olduğumuz organizasyonlara katılıyorlar. Bir gün de olsa havanın da güzel olması hasebiyle çok güzel vakit geçiriyorlar. Aile Bakanlığımızın birçok hizmetinde olduğu gibi çocuklarımıza yönelik hizmetleri fazlasıyla var. Bu kapsamda da biz Bingöl olarak çevre illerimiz ile beraber çocuklarımızın şenliğini tasarladık, düzenledik. İnşallah bu etkinliklerimiz de bundan sonra devam edecek. Geleceğimiz olan çocuklarımıza inşallah gülümsetecek bir gün yaşatacağız” dedi.

Şenlikte güzel vakit geçirdiklerini söyleyen Hiranur Polat, “ Bugün Bingöl'de çocuk şenliği vardı. Hacıvat ve Karagöz'den şişme balona, judo ve kareteye. Herşey çok güzeldi, çok eğlendik. Emeği geçen herkese çok teşekkürler” şeklinde konuştu.

Palyaçolar ile güzel bir gün geçirdiklerini belirten Neslihan Alkaç ise “ Bingöl'de çocuk eğlence şenliği vardı, çok güzel geçti. Palyaçolar her şey vardı. Emeği geçen herkese çok teşekkürler” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_86395)
26 Ekim 2021 Salı 15:43
1-2 okulöncesi müdürü çocuklarını göremedik genelde en önde poz veriyorlar
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
07.12.2021
21:06
Yurt protestosu ülke gündeminde
Yurt protestosu ülke gündeminde
Bingöl KYK Kız Öğrenci Yurdundaki olaylar, Twitter'de #bingölkykkızyurdu hashtagi ile tt oldu. 8 Binden fazla twitin atıldığı olayla ilgili önemli noktalara dikkat çekildi ve 'tedbir' çağrıları yinelendi.
07.12.2021
17:05
Kadınlar markalaşmaya katkı sunacak!
Kadınlar markalaşmaya katkı sunacak!
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Esen: 'Bingöl balının markalaşma sürecinde mutlak suretle kadın yer almalıydı. Bu amaç doğrultusunda arıcılık ve arı ürünleri sektöründe kadınların da yer alabileceği iş olanaklarını oluşturmaya çalıştık' dedi.
07.12.2021
17:04
Kızılboğa: `Halk fakirleşiyor`
Kızılboğa: 'Halk fakirleşiyor'
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz'ın Türkiye ekonomisinde Yüzde 9'un üzerinde büyüme bekliyoruz sözlerini eleştirerek, 'Halk her geçen gün daha da fakirleşiyor. Kimlerin büyüdüğünü görüyoruz' dedi.
07.12.2021
17:03
Aydemir: `Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir?`
Aydemir: 'Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir?'
Bingöl Pir Ali Kız öğrenci yurdunda yaşanan olayın ardından Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'na bir önerge veren Aydemir, şu iddiada bulundu: 'Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir? Herhangi bir öğrenciye bu sebeple soruşturma açılmış mıdır?'
07.12.2021
17:02
Yılmaz`dan Yeni Ekonomik Model Açıklaması
Yılmaz'dan Yeni Ekonomik Model Açıklaması
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz: 'Demokrasinin olduğu, serbest piyasanın olduğu ama ihracat odaklı bir şekilde cari fazla vererek büyümenin sağlandığı bir model bu.'
07.12.2021
17:01
Genç İlçe Minibüslerinden Zam Kararı
Genç İlçe Minibüslerinden Zam Kararı
Genç- Bingöl arasında hizmet veren hat minibüslerinin tarifesi artan mazot ve diğer birçok gider gerekçe gösterilerek 7 TL'den 8 TL'ye çıkarıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın