Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
26 Kasım 2022 Cumartesi
4 °C Bulutlu

Bu bir iş ilanıdır

Bingöl İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) için aşağıda belirtilen niteliklerde, tam zamanlı ve sürekli olmak üzere Genel Müdür alımı yapılacaktır.

Bu bir iş ilanıdır
27 TEMMUZ 2017 PERŞEMBE 12:22
0
3275
0
AA aa

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında gerçekleştirilen, Fırat kalkınma Ajansı tarafından Bingöl İl Özel İdaresi, Bingöl Belediyesi ve Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığıyla yürütülen Bingöl İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) için aşağıda belirtilen niteliklerde, tam zamanlı ve sürekli olmak üzere Genel Müdür alımı yapılacaktır.

İş Geliştirme Merkezi Genel Müdürü, Kuluçka Merkezi ve stratejik ortaklarının faaliyetlerini planlamak, geliştirmek, tanıtım desteği sağlayarak, günlük yönetim ve denetimini yapmak, mevcut standartları uluslararası düzeyde kabul görmüş en iyi uygulamalar çerçevesinde koruyarak geliştirmekle yükümlüdür.

 

Aranan Eğitim ve İş Tecrübesi:
• Üniversitelerin 4 (dört) yıllık bölümlerinden mezun olmak,
• 5 (beş) yıllık iş tecrübesine sahip, ulusal ve/veya uluslararası projelerde tecrübeli
• Çok iyi derecede Türkçe ve iyi derecede İngilizce yazabilen ve konuşabilen.

Aranan Yetenekler / Beceriler ve Diğer Hususlar:
• İşletme yönetimi prensipleri bilgisi.
• Bütçe hazırlanması ve finansal yönetim.
• Güçlü sözlü ve yazılı iletişim.
• Bilgisayar becerisi.
• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
• 45 yaşını geçmemiş olmak.


İŞ TANIMI

1. Bingöl İŞGEM'in girişimciliği ve küçük işletme gelişimini kolaylaştırarak ekonomik kalkınmaya destek verme taahhüdünün başarıya ulaşmasını sağlamak.

2. Tesisin tanıtımı, pazarlanması, potansiyel kiralama işlemlerinin yönetimi ve potansiyel müşterilerin belirlenmesininin sağlanması ve önerilerde bulunulması da dahil olmak üzere günlük işleyişini denetlemek.

3. İŞGEM adına iş dünyası, sektörel topluluklar ve ilgili kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere ilişkili tüm paydaşlar ile birlikte çalışarak bölgede ekonomik kalkınmayı teşvik edebilecek ortaklıklar geliştirmek.

4. Kiracılara ve müşterilere hizmet sunumunu koordine ederek ve diğer işletme servis sağlayıcılarıyla yakın işbirliği yaparak bölgenin küçük işletme destek ağını güçlendirmesinde katalizör görevi üstlenmek.

5. Program gelirleri, kira gelirleri, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, hibe projeleri, yardımlar, bağışçılar vb. yoluyla potansiyel finansman kaynaklarını araştırmak ve değerlendirmek.

6. Müşteri veri tabanını geliştirmek ve muhafaza etmek, periyodik raporlar hazırlamak ve projeler, ilerleme raporları ve Kuluçka Merkezi’nin mevcut durumu ile ilgili bilgileri kayıt altına almak.

7. Kiracılara ve müşterilere bireysel olarak iş danışmanlığının yapılmasını sağlamak.

8. İŞGEM’in bütçesinin planlanması ve geliştirilmesi yoluyla fonların yönetimini sağlamak.

9. Mesleki eğitim alanında yerel uzmanların geliştirilmesine, çeşitli mesleki ve yetenek gelişim kurslarının düzenlenmesine ve bu tür organizasyonlara etkin katılımın sağlanmasına destek vermek.

BAŞVURU ADRESİ:
İletişim Bilgileri: Sedat ÇİFCİ
Mail: sedat.cifci@bingolisgemtat.com
Tlf: +90 532 700 1256
İlan Yayın Tarihi: 27 /07 / 2017
İlan Bitiş Tarihi: 31 / 08 /2017
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
25.11.2022
18:52
CHP`den şiddetle mücadele açıklaması
CHP'den şiddetle mücadele açıklaması
CHP Bingöl Kadın Kolları Başkanı Gülten Baylas, '25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü' dolayısıyla basın açıklaması yaptı.
25.11.2022
16:20
Çintay; `Milyon dolarlık projeleri ilimize kazandıracağız`
Çintay; 'Milyon dolarlık projeleri ilimize kazandıracağız'
Basın mensupları ile toplantı düzenleyen BİNTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Çintay, 'Üretim ve yatırımın ilerlemesi, uluslararası rekabetin geliştirilmesi ile mümkündür. Bu çerçevede gerçekleştirdiğimiz girişimler neticesinde ilimizde 2 adet UR-GE projesi desteklenecektir. Bu projelerin her biri 3.500.000$ olup toplam 7.000.000$ yatırımı ilimize kazandıracağız. Bu projeler, bal ve inşaat malzemeleri üzerine olacaktır' dedi.
25.11.2022
15:50
`Bütçe adil dağıtılmalı`
'Bütçe adil dağıtılmalı'
'Bütçenin adil bir şekilde dağıtılmasıyla birçok şey yapılabileceği matematiksel olarak ortada iken, garibandan alıp zengine veren 2023 bütçesinin sahibi AKP iktidarını da halkımızın vicdanına bırakıyoruz.'
25.11.2022
15:43
Yedisu`da değerlendirme toplantısı yapıldı
Yedisu'da değerlendirme toplantısı yapıldı
Yedisu Kaymakamı Furkan Başar başkanlığında, 'Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme' toplantısı yapıldı.
25.11.2022
14:33
Kaymakam Gürses, öğrencilerle bir araya geldi
Kaymakam Gürses, öğrencilerle bir araya geldi
Adaklı ilçe Kaymakamı Burak Bozkurt Gürses, Adaklı Çok Programlı Anadolu Lisesi pansiyonunda kalan öğrencilerle bir araya gelerek, akşam yemeğini birlikte tabldotta yedi.
25.11.2022
14:18
Jandarmadan `Kadına yönelik şiddete karşı mücadele` mesajı
Jandarmadan 'Kadına yönelik şiddete karşı mücadele' mesajı
Bingöl'de İl Jandarma Komutanlığı personelleri, 'Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele günü' çerçevesinde özel bir video hazırlayarak, kadının toplumdaki yerine dikkat çekti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın