Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
07 Aralık 2021 Salı
6 °C Parçalı bulutlu

Bingöl süt'ü takdir ediyoruz

BİNGÖL (Online) - BİN-DER (Bingöl Sosyal, Kültürel Ve Ekonomik Kalkınma Derneği) Başkanı Doğan KARASU : ‘Bingöllüler olarak yerli üretime ve kendi değerlerimize sahip çıkmak zorundayız. Sahiplenme duygumuz zayıf, bu duygumuzu geliştirmeliyiz.

14 EKİM 2005 CUMA 12:44
0
1774
0
AA aa
Bingöl süt`ü takdir ediyoruz
 Üretimde bulunan, üretim alanı olarak Bingöl’ü seçen, üretmek için Bingöl’de tesis kuran herkese sahip çıkmalıyız. Ki, insanlar üretim yapmaya motive olsun. Kendi üretici sınıfımızı oluşturma, üretim gücüne sahip insanlarımızı da harekete geçirmek zorundayız. BİN-DER olarak Bingöl için en eksik gördüğümüz husus üretici sınıf eksikliği, üretenlerin hakkettiği değeri almamasıdır’, dedi.

BİN- DER Başkanı KARASU: ‘Bingöl Süt’ü takdir ediyoruz. Üretim cesaretlerini, hayvansal değerlerimizi değerlendirip kamuoyuna sundukları için. Bingöl’e yatırım yaptıkları, hayvansal üretime yaptıkları katkı için. BİN-DER olarak kaliteli ve ucuz hayvansal ürünleri piyasaya sundukları müddetçe Bingöl Süt ürünleri dışında hiçbir ürünü tüketmeyeceğimizi Bingöl kamuoyuna duyuruyoruz. Her Bingöl sever bu bilinci yakalamalı ki, Bingöl kendi üretici sınıfını yaratabilsin. Kalkınma bilincine sahip olabilsin’, dedi.

Tarih: 03.10.2005 Saat: 13:53
www.bingolonline.com
YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
07.12.2021
17:05
Kadınlar markalaşmaya katkı sunacak!
Kadınlar markalaşmaya katkı sunacak!
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Esen: 'Bingöl balının markalaşma sürecinde mutlak suretle kadın yer almalıydı. Bu amaç doğrultusunda arıcılık ve arı ürünleri sektöründe kadınların da yer alabileceği iş olanaklarını oluşturmaya çalıştık' dedi.
07.12.2021
17:04
Kızılboğa: `Halk fakirleşiyor`
Kızılboğa: 'Halk fakirleşiyor'
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz'ın Türkiye ekonomisinde Yüzde 9'un üzerinde büyüme bekliyoruz sözlerini eleştirerek, 'Halk her geçen gün daha da fakirleşiyor. Kimlerin büyüdüğünü görüyoruz' dedi.
07.12.2021
17:03
Aydemir: `Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir?`
Aydemir: 'Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir?'
Bingöl Pir Ali Kız öğrenci yurdunda yaşanan olayın ardından Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'na bir önerge veren Aydemir, şu iddiada bulundu: 'Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir? Herhangi bir öğrenciye bu sebeple soruşturma açılmış mıdır?'
07.12.2021
17:02
Yılmaz`dan Yeni Ekonomik Model Açıklaması
Yılmaz'dan Yeni Ekonomik Model Açıklaması
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz: 'Demokrasinin olduğu, serbest piyasanın olduğu ama ihracat odaklı bir şekilde cari fazla vererek büyümenin sağlandığı bir model bu.'
07.12.2021
17:01
Genç İlçe Minibüslerinden Zam Kararı
Genç İlçe Minibüslerinden Zam Kararı
Genç- Bingöl arasında hizmet veren hat minibüslerinin tarifesi artan mazot ve diğer birçok gider gerekçe gösterilerek 7 TL'den 8 TL'ye çıkarıldı.
07.12.2021
17:00
Bingöl Gençlikspor, Ligde Namağlup
Bingöl Gençlikspor, Ligde Namağlup
Bingöl Amatör liginde mücadele eden Bingöl Gençlikspor, amatör ligde namağlup unvanını sürdürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın