Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
18 Mayıs 2022 Çarşamba
13 °C Çoğunlukla açık

Azelya'nın kamuoyu araştırması bitti

Radyo Azelya'nın 10 günden beri Bingöl merkezinde sürdürdüğü kamuoyu araştırması sonuçlandı.

Azelya`nın kamuoyu araştırması bitti
18 OCAK 2011 SALI 09:00
0
2576
1
AA aa

2011 Haziran ayında yapılacak olan seçimde, Bingöl’ün kim tarafından TBMM’de temsil etmesini istiyorsunuz sorusuna yönelik 4 bin 500 kişi ankete katıldı. Azelya Radyo ve Televizyon Yayın Müdürü Savaş Erdoğan, 10 günlük araştırma sürecinde Sms hattı ile 2 bin, yazılı anketlerle ise 2 bin 500 toplam 4 bin 500 kişiye ulaştıklarını söyledi. 

Kamuoyu araştırmasında 82 kişinin isminin ulaştığını belirten Erdoğan, “Daha öncede belirttiğimiz gibi en çok oy alan 20 isimi anketimize ekledik Ayrıca belirlediğimiz 250 oy kotası var bunu aşan adaylar olursa listeye ekleyeceğiz. Fakat şimdilik anket sürecini bu ilk 20’ye giren isimle başlatacağız. www.radyoazelya.com sitesinde anketimiz oylanacağı gibi internette erişemeyen özelikle kırsal bölgedeki vatandaşlarımız için ise telefonlarıyla 3834 azelya sms hattımızı kullanabilecekler” dedi.

Erdoğan, kamuoyu araştırmasında kendilerine gelen sms’lerde olan isim sıralamasını şöyle açıkladı: Ercan Aslan, Enver Fehmioğlu, Cevdet Yılmaz, Feyzi Berdibek, Bedri Tuğ, Abdullah Kolak, Abdurahman Anık, Fırat Anlı, İlhan Çakabay, Gani Dalan, Eşref Taş, Ömer Faruk Ersöz, Yusuf Coşkun, Doğan Karasu, Selahattin Kaya, Süleyman Budunoğlu, İdris Baluken, Kazım Ataoğlu, Kazım Alınak ve Sezai Bazencir


 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
17.05.2022
17:44
Aktaş, `İşçi alımları` iddialarını valiliğe sordu!
Aktaş, 'İşçi alımları' iddialarını valiliğe sordu!
CHP Bingöl İl Başkanı Hasan Aktaş, son günlerde kamuoyunun gündeminde olan 'İşçi alımları' iddialarını bir dilekçe yazarak valilik tarafından yanıtlanmasını talep etti.
17.05.2022
17:43
`Yolu yapan firma hakkında bir soruşturma başlatacak mısınız?`
'Yolu yapan firma hakkında bir soruşturma başlatacak mısınız?'
HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun yanıtlaması için verdiği önergede: 'Yolu yapan firma hakkında bir soruşturma başlatacak mısınız?' sorusunun yanıtlanmasını talep etti.
17.05.2022
17:42
Bingöl Mesleki Eğitim Fuarı
Bingöl Mesleki Eğitim Fuarı
Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Bingöl Mesleki Eğitim Fuarı gerçekleştirildi.
17.05.2022
17:41
Vali Ekinci`ye `Gençlik Haftası` ziyareti
Vali Ekinci'ye 'Gençlik Haftası' ziyareti
15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan 'Gençlik Haftası' ve '19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı' etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürü Mahmut Danayiyen ve beraberindeki sporculardan oluşan heyet, Vali Kadir Ekinci'ye ziyaret etti.
17.05.2022
17:40
Aileler ve çocuklardan kortej yürüyüşü
Aileler ve çocuklardan kortej yürüyüşü
Bingöl'de 15-21 Mayıs Aile Haftası etkinlikleri çerçevesinde aile ve kurumların katılımıyla kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.
17.05.2022
16:20
Arıkan: 2022, hizmetlerimizi taçlandıracağımız yıl olacak
Arıkan: 2022, hizmetlerimizi taçlandıracağımız yıl olacak
Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan: 'Yapmış olduğumuz projeleri hız kesmeden sürdürecek, yenilerini de ekleyerek hizmette zirveye yürüyeceğiz. Çok önemli projelere bu yıl başlıyoruz, kimilerini de tamamlayıp hizmete sunuyoruz. Allah'ın izniyle bu yıl, hizmetlerimizi taçlandıracağımız bir yıl olacak.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın