Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
08 Ağustos 2022 Pazartesi
36 °C Kısmen güneşli

Askf'den kulüplere hatırlatma

Bingöl Amatör Spor Kulüpleri tarafından kulüplerin 2010 yılına ait dernek beyannameleri doldurup, İl Dernekler Müdürlüğü'ne verilmesi gerektiği konusunda hatırlatma yapıldı.

Askf`den kulüplere hatırlatma
26 MART 2011 CUMARTESİ 00:36
0
1401
0
AA aa

Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ali Ekber Alimoğlu, yaptığı yazılı açıklamayla kulüpleri, 5253 sayılı dernekler kanunun 19. maddesi ve dernek yönetmeliğinin 84. maddesi uyarınca her yılın nisan ayı sonuna kadar dernek ve birliklerin yönetim kurulu başkanları tarafından doldurularak mülki idare amirliğine vermeleri gereken beyanname hususunda uyardı.

 

Beyannameleri dernek kayıtlarına uygun şekilde doldurup ilgili kuruma teslim etmeyen derneklerin idari para cezasına çaptırılacağının hatırlatıldığı açıklamada, cezai işleme maruz kalınmaması için belirtilen süre içinde dernek beyannamelerinin doldurulması gerektiği vurgulandı.

 

Açıklamada, şu bilgi ve ifadeler yer aldı: “Dernek beyanname örneğini dolduracak kulüplerin www.dernekler.gov.tr adresinden indirmek sureti ile dernek kayıtlarına uygun bir şekilde doldurarak İl Dernekler Müdürlüğü’ne nisan ayı sonuna kadar teslim edebilirler. Beyanname doldurma konusunda sıkıntı çekecek kulüplerimizin Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve İl Dernekler Müdürlüğü yetkililerinden gerekli desteği alabileceklerdir.”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
07.08.2022
16:41
Çaytepeliler çözüm bekliyor!
Çaytepeliler çözüm bekliyor!
Bingöl'ün en büyük köylerinden biri olan Çaytepe'de, kanalizasyon sorununun yıllardır çözülmediğini belirten yöre sakinleri; 'Açık olan ve tarlaların içine akan kanalizasyon nedeniyle tarlalarımızı ekemez, kanalizasyon suyundan içen hayvanlarımızın da sütünü sağamaz hale geldik' dedi.
07.08.2022
16:39
Murat yine rehin aldı, AFAD kurtardı
Murat yine rehin aldı, AFAD kurtardı
Bingöl'ün Genç ilçesinde balık tutmak için gittikleri Murat Nehri'nde suların yükselmesiyle mahsur kalan 3 kişiyi AFAD kurtardı.
07.08.2022
16:37
Bingöllüler döviz hesabında kaçıncı sırada?
Bingöllüler döviz hesabında kaçıncı sırada?
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Türkiye'de bankada en fazla döviz bulunduran illeri açıkladı. Bingöl'ün sıralaması dikkat çekti!
07.08.2022
16:32
Okullar fiziki ve altyapı açısından güçlendirildi
Okullar fiziki ve altyapı açısından güçlendirildi
Bingöl'de 'Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi' kapsamında seçilen dezavantajlı ilk ve ortaokulların fiziki mekânları ve altyapıları güçlendirildi.
07.08.2022
16:30
BESYO Özel Yetenek Sınavı Kılavuzu Yayımlandı
BESYO Özel Yetenek Sınavı Kılavuzu Yayımlandı
Bingöl Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, 2022-2023 Akademik Yılı Özel Yetenek Sınav Duyurusu yayımlandı. Rektör Çapak, adaylara başarılar diledi.
07.08.2022
16:29
`Yoğun Bakım Hemşiresi` eğitimi sona erdi
'Yoğun Bakım Hemşiresi' eğitimi sona erdi
Bingöl Devlet Hastanesi bünyesinde 1 aydır devam eden Yoğun Bakım Hemşiresi Sertifikalı Eğitim Programı sona erdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın