Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
07 Aralık 2021 Salı
6 °C Parçalı bulutlu

Vali'den moğal'a veda yemeği

Menemen Hakimliği'ne atanan Ağır Ceza Hakimi Yakup Moğol'un onuruna Vali İrfan Balkanlıoğlu veda yemeği verdi.

26 KASIM 2010 CUMA 09:51
0
2609
0
AA aa
Vali`den moğal`a veda yemeği

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), unvanlı hakim ve savcı atamalarına göre Menemen Hakimliği’ne atanan Ağır Ceza Hakimi Yakup Moğol’un onuruna önceki gün Polisevi’nde yemek verildi. Moğol onuruna Vali Balkanlıoğlu tarafından verilen veda yemeğine Belediye Başkanı Serdar Atalay, 49. Tugay Komutanı İsmail Hakkı Öner, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gıyasettin Baydaş, Cumhuriyet Başsavcısı H. Hakan Yağız,Emniyet Müdürü Ahmet Akbal,Gazetemiz imtiyaz sahibi İbrahim Alimoğlu kamu kurum amirleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Verilen yemekte bir konuşma yapan Vali Balkanlıoğlu, Ağır Ceza Hakimi Yakup Moğol ile birlikte 3 yıl çalıştığını ifade ederek, “Ağır Ceza Hakimimiz Bingöl’de sevgi ve adil bir şekilde görevini icra etmiştir. Bundan sonraki yaşamında ve mesleki hayatında Ağır Ceza Hakimi Sayın Yakup Moğol’a başarılar diliyorum” dedi.

Kendisinin onuruna veda yemeği düzenlediği için Vali Balkanlıoğlu’na teşekkür eden Ağır Ceza Hakimi Yakup Moğol, “Bingöl’de görev yaptığım süre zarfında Bingöllüleri çok sevdim ve burada hiçbir kötü hatıram olmadı. Bingöl’de görev yaptığım süre içerisinde ‘geciken adalet, adalet değildir’ anlayışıyla görev yapmaya çalıştım” diye konuştu.
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
07.12.2021
17:05
Kadınlar markalaşmaya katkı sunacak!
Kadınlar markalaşmaya katkı sunacak!
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Esen: 'Bingöl balının markalaşma sürecinde mutlak suretle kadın yer almalıydı. Bu amaç doğrultusunda arıcılık ve arı ürünleri sektöründe kadınların da yer alabileceği iş olanaklarını oluşturmaya çalıştık' dedi.
07.12.2021
17:04
Kızılboğa: `Halk fakirleşiyor`
Kızılboğa: 'Halk fakirleşiyor'
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz'ın Türkiye ekonomisinde Yüzde 9'un üzerinde büyüme bekliyoruz sözlerini eleştirerek, 'Halk her geçen gün daha da fakirleşiyor. Kimlerin büyüdüğünü görüyoruz' dedi.
07.12.2021
17:03
Aydemir: `Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir?`
Aydemir: 'Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir?'
Bingöl Pir Ali Kız öğrenci yurdunda yaşanan olayın ardından Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'na bir önerge veren Aydemir, şu iddiada bulundu: 'Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir? Herhangi bir öğrenciye bu sebeple soruşturma açılmış mıdır?'
07.12.2021
17:02
Yılmaz`dan Yeni Ekonomik Model Açıklaması
Yılmaz'dan Yeni Ekonomik Model Açıklaması
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz: 'Demokrasinin olduğu, serbest piyasanın olduğu ama ihracat odaklı bir şekilde cari fazla vererek büyümenin sağlandığı bir model bu.'
07.12.2021
17:01
Genç İlçe Minibüslerinden Zam Kararı
Genç İlçe Minibüslerinden Zam Kararı
Genç- Bingöl arasında hizmet veren hat minibüslerinin tarifesi artan mazot ve diğer birçok gider gerekçe gösterilerek 7 TL'den 8 TL'ye çıkarıldı.
07.12.2021
17:00
Bingöl Gençlikspor, Ligde Namağlup
Bingöl Gençlikspor, Ligde Namağlup
Bingöl Amatör liginde mücadele eden Bingöl Gençlikspor, amatör ligde namağlup unvanını sürdürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın