Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
10 Ağustos 2022 Çarşamba
24 °C Açık

Solhan yibo'da değişim rüzgârı

Solhan Yatılı İlköğretim Bölge Okuluna ait 7 dönümlük alanın düzenleme çalışmalarının bittiği, 3 dönümlük alanın düzenleme çalışmalarının ise Eylül ayına kadar bitirileceği bildirildi.

Solhan yibo`da değişim rüzgârı
11 AĞUSTOS 2011 PERŞEMBE 00:43
0
6276
0
AA aa

SODES projesi ile yapılan çalışma sonrası okul, yeşil alan, futbol sahası, yürüyüş yolu, ışıklandırma ve banklarıyla farklı bir görünüm kazandı. Çalışmalara okul personelinin de büyük bir fedakarlıkla destek verdiğine değinen Okul Müdürü Abdulvahap Salcan, Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu’nun Solhan YİBO alanına verdiği destekle, meydana gelen değişimin en önemli isimlerinden biri olduğunu belirtti. Salcan, Çavuşoğlu’un yaklaşık Bin 600 metrekarelik alana kilitli parke döşemesi ile Solhan YİBO’ya eşsiz bir güzellik kattığını dile getirdi.

SODES projesi kapsamında Bin 500 metrekare çim saha, 300 metrekare atletizm pisti ve çocukların oturup dinlenebileceği bankların yer aldığını belirten Salcan, “Solhan YİBO’da okuyan öğrencilere daha iyi ve daha kaliteli eğitimin verilmesini sağlayan başta İlçe Kaymakamı Şeref Aydın’a, ilçe Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu’na, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ve yüklenici firma ANUK Ltd. Şirketine teşekkür ediyorum” dedi

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
09.08.2022
17:45
`Yüksekokul müdürü baskıya son vermelidir`
'Yüksekokul müdürü baskıya son vermelidir'
Eğitim-Bir-Sen Üniversite Şubesi; 'Bingöl Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) Müdürü Doç. Dr. Şükrü Bengü, amiri bulunduğu birimde çalışan üyelerimize yönelik baskıya son vermelidir' şeklideki iddialarda bulundu.
09.08.2022
17:43
Çiftçilere hibe destekleri arttırılmalı
Çiftçilere hibe destekleri arttırılmalı
Bingöl Ziraat Odası'ndan yapılan açıklamada, üretim yapan çiftçiye, Bakanlık desteklerinin arttırılması gerektiği belirtildi.
09.08.2022
17:41
Vali Ekinci: `Kerbela, mazlumun yanında durmayı öğütleyen ortak acımızdır`
Vali Ekinci: 'Kerbela, mazlumun yanında durmayı öğütleyen ortak acımızdır'
Muharrem ayı nedeniyle düzenlenen oruç açma programında konuşan Bingöl Valisi Kadir Ekinci; 'Kerbela, mazlumun yanında durmayı öğütleyen ortak acımızdır. İnşallah bizler de Kerbela'dan aldığımız dersle, rengine, diline ve dinine bakmaksızın her daim zalimin karşısında ve mazlumun yanında olmaya devam edeceğiz' dedi.
09.08.2022
17:40
Vatandaşlara aşure ikram edildi
Vatandaşlara aşure ikram edildi
Bingöl Belediyesi, Muharrem Ayı dolasıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
09.08.2022
16:20
Bingöl`de bir ayda 12 bin yolcu uçtu
Bingöl'de bir ayda 12 bin yolcu uçtu
Bingöl Havalimanı'nın 2022 yılı Temmuz ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistiklerini açıklandı. Temmuz'da 12 bin yolcunun uçtuğu Bingöl Havalimanında 7 ayda 77 bin yolcu uçuş hizmeti aldı.
09.08.2022
16:00
Erten, şaibe iddialarına yanıt verdi
Erten, şaibe iddialarına yanıt verdi
Yol-İş Sendikası Elâzığ 2 Nolu Şube Başkanlığı Delege Seçiminde 312 üyenin 202'sinin oyunu aldığını ifade eden Vahdettin Erten, kendisine destek verenlere teşekkür etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın