Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
18 Mayıs 2022 Çarşamba
13 °C Çoğunlukla açık

Güney, görevi Yücel'e devretti

Milli Eğitim'in yeni müdürü Yücel: 'Kapımızı ve gönlümüzü bütün Bingöllülere her zaman açık tutacak, mesai mefhumu ve kişi ayrımı gözetmeden en iyi şekilde hizmet etmeyi en temel ilkemiz olarak benimseyeceğiz' dedi.

Güney, görevi Yücel`e devretti
08 MAYIS 2022 PAZAR 00:46
10
4663
28
AA aa

Millî Eğitim Bakanlığı kararnamesiyle Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Halil Yücel, görevi yürüten İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney'den devraldı.

Görev tesliminin ardından kısa bir konuşma yapan Güney; “Bingöl'ümüz insanıyla doğasıyla kadim bir şehrimizdir. Bu güzel memlekette görev yapmanın vermiş olduğu mutlulukla sizlere görevi devrediyoruz. Bundan sonra da elbirliğiyle şehrimizi eğitim alanında daha iyi bir noktaya getireceğinize inanıyorum. Sizlere başarılı görevler diliyorum” diye konuştu.

Görevi devralan yeni İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel ise, “Sizler burada özveri ile önemli çalışmalar yaptınız, bizlerde Bingöl'ümüzü eğitim-öğretim konusunda güzel yerlere getirmeyi umut ediyoruz yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

YÜCEL'DEN İLK MESAJ: “CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ.”

Göreve başladıktan sonra bir mesaj yayımlayan Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, zengin kültürel geçmişe sahip, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan kadim şehir Bingöl'e, İl Milli Eğitim Müdürü olarak hizmette bulunacak olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde olduğunu belirtti.

Mesajında, “Şahsıma böylesine onurlu bir görevi tevdi eden Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e şükranlarımı arz ederim.” İfadelerine yer veren Yücel, şunları kaydetti.

“Bulunduğumuz makamların bizlere emanet edilen hizmet ve icra makamları olduğunu hiç unutmadan; kapımızı ve gönlümüzü bütün Bingöllülere her zaman açık tutacak, mesai mefhumu ve kişi ayrımı gözetmeden en iyi şekilde hizmet etmeyi en temel ilkemiz olarak benimseyeceğiz.

Tüm mesai arkadaşlarımızla Bakanlığımızı lâyıkıyla temsil etmek; eğitim, sağlık, sanayi ve ulaşım yatırımlarıyla her geçen gün gelişen Bingöl'de, her bir vatandaşımıza çağımızın niteliğine uygun eğitim hizmeti sunmak üzere canla başla çalışacağız.

En ücra köyümüzde eğitim gören bir öğrencimizin, merkezdeki okullarımızda eğitim gören öğrencilerle aynı nitelikte ve kalitede eğitim almasını sağlamak üzere tüm imkânlarımızı seferber edecek, öğrencilerimizi sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle her zaman destekleyeceğiz.

Şehrimiz Bingöl'de; öğrenci, öğretmen ve eğitim çalışanlarımızla birbirimize kenetlenecek ve kocaman bir aile olacak; tarihimizin, kültürümüzün ve medeniyetimizin kadim şehri Bingöl'ümüzü hep birlikte bir adım daha ileri götürme gayretimizi her daim sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle vazifeme başlarken; bu şehre ve aziz insanlarına hizmet eden görevi devraldığım İl Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi Güney'e, kamu kurum ve kuruluşlarımıza, sivil toplum örgütlerimize, meslektaşlarıma ve şahsıma gösterdikleri ilgiden dolayı Bingöl halkına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.”

Halil YÜCEL KİMDİR?

1975 yılında Tokat Reşadiye'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Reşadiye'de, üniversite eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünde tamamladı. 2000 yılında Reşadiye Bereketli İlköğretim Okulunda Türkçe öğretmeni olarak başladığı meslek hayatında 8 yıl öğretmenlik, 6 yıl okul müdür Yardımcılığı, 2,5 yıl okul müdürlüğü, 12 yıl şube müdürlüğü, 2 ay İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü.

2005'te Kırklareli'ne öğretmen olarak atandı. 2010-2014 arası Kırklareli Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. Yine Yeşilay Kırklareli Şube Başkanlığı ve Vefa Sosyal Destek Koordinsötrlüğü görevinde buludnu. 2014 – 2018 yılları arasında İstanbul Büyükşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Atam ve İnsan Kaynakları'ndan Sorumlu Şube Müdürlüğü görevini yürütürken 2016 – 2017 döneminde İstanbul Gelişim Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 2018 Mart ayında yeniden Kırklareli Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atandı. 

28 Mart 2022 tarihinden 06 Mayıs 2022 tarihine kadar İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 

07 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı. 

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_92240)
10 Mayıs 2022 Salı 05:13
İşi olanlar işini derdi olanlar derdi ile uğraşıyor boş gezenler bir işe yaramayanlar da klavye ile memleleket kurtarıyor şu sosyal medyada ürettiğiniz fitne kadar Bingöl eğitimine emek verseydiniz bir yetimin elinden tuşaydınız bir öküzün başına okşasaydınız biraz bu memleketin çocuklarını sevseydiniz başarısızlığı dert etseydiniz eğitmezsiniz yahu aklı başında bir yorum bir analiz bir derinlik yok varsa yoksa makam.koltuk yükselme derdi yahu şeref ile olmak herkese nasip olmuyor Allah sizleri ıslah etsin
Beğendim (3) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_92229)
09 Mayıs 2022 Pazartesi 22:48
Anlaşılan Yunus Kava Başkanım burda yorum yapanlarin tamda ümmugune oturmuş demek Başkanım doğru yoldasin...PKK sen ve Faşist sen bir olmuş aynı cümleler ile saldirmislar hele hele islamcilara laf atan bu deisti merak ettim inşallah öğretmen falan değildir....
Beğendim (1) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_92213)
09 Mayıs 2022 Pazartesi 18:39
dezzêm ha sebena (ne oluyor). bu pirinç daha çok su kaldırır 4 bin defa okunmuş 25 kişi yazmış hiçbiri de xêr (hayırlı) yazmamış. bu yunusun bir seçin sloganı vardı. belediye mi milletvekili adayı iken akp den. yeni bir hava yunus kava böyle bişeydi.. hava olmuş kasırga allah xêr ede ben kaçtım..
Beğendim (1) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_92206)
09 Mayıs 2022 Pazartesi 14:24
Rahmi güney bingöl içi bir faciaydı adamcılık diz boyuydu allaha şukurki giti yolu açık olsun herşeyde bir hayır vardı yeni müdürede hayırlı oğurlu olsun diyelim
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_92205)
09 Mayıs 2022 Pazartesi 14:16
Eğitimin katili bunlar.
Beğendim (4) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_92202)
09 Mayıs 2022 Pazartesi 11:05
bu bingöl halkına peygamber gelse kesin yahudiler gibi öldürürlerdi herşeyde bir eleştiri bir çok bilmişlik hele bir durun adam daha oturmadı bile. şimdi yunus kava yangından mal kaçırır gibi yada erken kalkan yol alır gibi bu adamı ziyarete gitmişse adamın suçu ne burda. ben bekleyelim görelim diyorum
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_92193)
09 Mayıs 2022 Pazartesi 00:15
BU insanları itibarsızlaştırmaya yönelik çabalarınızdan vazgeçin rahmi bey güzel bir insandı götür getir yaptınız hem devleti zarara soktunuz hemde bingöl halkı ile dalga geçiyorsunuz bunların hesabı mutlaka bu dünyada olmazsa ebedi hayata sorulur inşaallah
Beğendim (7) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_92191)
09 Mayıs 2022 Pazartesi 00:00
Tekin abenin emeği bence daha çoktur camiada, her yere koşturuyor, on parmağında on marifet... Ama söz konusu müdürlük olunca ille de kodaman birinin adamı olmak zorunda yoksa olmaz. Tekin abe candır gerisi heyecandır...
Beğendim (3) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_92188)
08 Mayıs 2022 Pazar 23:38
. 2000 yılında Reşadiye Bereketli İlköğretim Okulunda Türkçe öğretmeni olarak başladığı meslek hayatında 8 yıl öğretmenlik, 6 yıl okul müdür Yardımcılığı, 2,5 yıl okul müdürlüğü, 12 yıl şube müdürlüğü, 2 ay İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü.
Haberinize göre 2000 göreve başladı. Görevleri toplayınca 28 yıl hizmeti oluyor. Nasıl başardınız
Beğendim (5) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_92181)
08 Mayıs 2022 Pazar 18:44
Yani diyorsunuz adamın adı Halil KAVA peki bakalım beraber
Beğendim (3) Beğenmedim (1)Cevapla
17.05.2022
17:44
Aktaş, `İşçi alımları` iddialarını valiliğe sordu!
Aktaş, 'İşçi alımları' iddialarını valiliğe sordu!
CHP Bingöl İl Başkanı Hasan Aktaş, son günlerde kamuoyunun gündeminde olan 'İşçi alımları' iddialarını bir dilekçe yazarak valilik tarafından yanıtlanmasını talep etti.
17.05.2022
17:43
`Yolu yapan firma hakkında bir soruşturma başlatacak mısınız?`
'Yolu yapan firma hakkında bir soruşturma başlatacak mısınız?'
HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun yanıtlaması için verdiği önergede: 'Yolu yapan firma hakkında bir soruşturma başlatacak mısınız?' sorusunun yanıtlanmasını talep etti.
17.05.2022
17:42
Bingöl Mesleki Eğitim Fuarı
Bingöl Mesleki Eğitim Fuarı
Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Bingöl Mesleki Eğitim Fuarı gerçekleştirildi.
17.05.2022
17:41
Vali Ekinci`ye `Gençlik Haftası` ziyareti
Vali Ekinci'ye 'Gençlik Haftası' ziyareti
15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan 'Gençlik Haftası' ve '19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı' etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürü Mahmut Danayiyen ve beraberindeki sporculardan oluşan heyet, Vali Kadir Ekinci'ye ziyaret etti.
17.05.2022
17:40
Aileler ve çocuklardan kortej yürüyüşü
Aileler ve çocuklardan kortej yürüyüşü
Bingöl'de 15-21 Mayıs Aile Haftası etkinlikleri çerçevesinde aile ve kurumların katılımıyla kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.
17.05.2022
16:20
Arıkan: 2022, hizmetlerimizi taçlandıracağımız yıl olacak
Arıkan: 2022, hizmetlerimizi taçlandıracağımız yıl olacak
Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan: 'Yapmış olduğumuz projeleri hız kesmeden sürdürecek, yenilerini de ekleyerek hizmette zirveye yürüyeceğiz. Çok önemli projelere bu yıl başlıyoruz, kimilerini de tamamlayıp hizmete sunuyoruz. Allah'ın izniyle bu yıl, hizmetlerimizi taçlandıracağımız bir yıl olacak.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın