Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
27 Ocak 2022 Perşembe
0 °C Bulutlu

Bingöl hizmet edilmeyi hak ediyor

Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'ün AK Parti'ye en büyük destek veren bir il olduğuna dikkat çekerek, &';Bingöl verdiği hizmetten dolayı hizmet edilmeyi hak ediyor” dedi.

18 ARALIK 2010 CUMARTESİ 00:06
0
1868
1
AA aa
Bingöl hizmet edilmeyi hak ediyor

Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) İl Danışma Meclisi Toplantısı dün saat 16.30’da Gençlik Merkezi’nde gerçekleşti.
Gerçekleşen toplantıya Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl Milletvekilleri Yusuf Coşkun ve Kazım Ataoğlu, Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, AK Parti Bingöl İl Başkanı Cevdet Çalbay, ilçe belediye başkanları, belde belediye başkanları ve parti teşkilatı mensupları katıldı.


Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Bingöl İl Başkanı Çalbay’ın ardından Devlet Bakanı Yılmaz, Bingöl Milletvekilleri Coşkun ve Ataoğlu, Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay da birer konuşma yaparak, yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdiler.


Hükümetlerinin birçok hizmetlere imza attığını söyleyen Bakan Yılmaz, “AK Parti o kadar çok hizmet yapıyor ki hizmetleri anlatmaya zaman yetmiyor, son derece sevindirici bir durum. Bu Türkiye genelinde de Bingöl’de de böyle. Liste yapmaya çalışıyorsunuz sıralamaya çalışıyorsunuz yine atladığınız şeyler oluyor. Geçmişte çok küçük işler büyütülürdü. Bir çeşme Yapıldığında bile büyük hizmet olarak anlatılırdı. Fakat bugün çok büyük hizmetleri bile unutabiliyoruz.

Bingöl Ak Parti’ye en büyük desteği veren il. Genel seçimlerde %73, referandumda % 95 oranında oy çıktı. Dolayısı ile Bingöl verdiği hizmetten dolayı hizmet edilmeyi hak ediyor. Çok fazla hizmet var gerçekten. Bu kadar hizmet sayıldı ama saymakla kalksak birçok hizmetten daha bahsedebiliriz. Mesela KÖYDES’ten, ücretsiz dağıtılan kitaplardan, özürlülere evde bakım hizmetinden v.b konulara hiç girmedik. Bingöl’e yapılan yatırımlar devam edecek. İstihdam odaklı yatırımlarımız devam edecek. Yapılanlar bir şahsın hizmeti değildir. Bunlar hükümetin hizmetidir. Hiç kimse yapılan hizmetleri kendisine mal etmesin. Yapılan hizmetler hükümetin hizmetidir. Yaptığımız hizmetler yeterli değil. Onun için hizmetlerimiz devam edecek” dedi.
 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
şahin tekingür (@Misafir_1156)
20 Aralık 2010 Pazartesi 09:25
ALLAH size zeval zermesin ve sizi başımızdanda eksik etmesin dualarımız sizinle ALLAH yar ve yardımcımız olsun.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın