ANASAYFA HABERLER YAZARAR KATEGORİLER
 ŞÜPHELİ PAKET PANİĞİ
ŞÜPHELİ PAKET PANİĞİ
Bingöl’de işlek bir cadde üzerinde bulunan kutu paniğe neden oldu. Bomba imha uzmanının şüpheli paketi kontrollü olarak patlatmaya hazırlandığı sırada paketin sahibi telaşla bölgeye gelerek kutuyu polisten teslim aldı.
 HEM ÖĞRETMEN HEM HADEME!
HEM ÖĞRETMEN HEM HADEME!
Bingöl’e 90 kilometre uzaklıkta bulunan Tarhan Köyü İlkokulunda görev yapan 27 yaşındaki Seda öğretmen, tüm zorluklara rağmen öğrencilere eğitim vermek için büyük emek sarf ediyor. Seda öğretmen, evinde olduğu gibi okulda da odun kırıp sobasını yaktıktan sonra ders başı yapıyor.
 ŞEHRE GÖRE YATIRIM!
ŞEHRE GÖRE YATIRIM!
AK Parti Ekonomi İşler Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl, AK Parti Ekonomi İşler Başkanlığı tarafından 81 ilde gerçekleşecek “Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu” proje toplantısında; “En önemlisi hangi şehir hangi sektörle ön plana çıkıyorsa, o sektöre yönelik yatırımların arttırılmasıyla şehirlerin gelişmişlik düzeyini arttırmayı ve işsizliği azaltmayı hedefliyoruz” dedi.
 ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
Bingöl’de 24 Kasım Öğretmenler Günü, Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 BİNGÖL NE BEKLİYOR?
BİNGÖL NE BEKLİYOR?
Bingöl’ün ekonomik beklentisine dair bu sorunun yanıtı, Ak Parti Ekonomi İşleri Başkanı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz öncülüğünde hayata geçirilecek ‘Şehirlerin Ekonomik Beklentileri’ forumları ile tespit edilecek. Şehrin ekonomisine yön veren tüm paydaşlar katılımcı anlayışla bu forumda yer alacak.
DAHA FAZLA HABER
KLASİK SAYFA HABERLER YAZARAR KATEGORİLER