ANASAYFA HABERLER YAZARAR KATEGORİLER

AĞRALI MARATONDA 4. OLDU

Bingöllü atlet Yavuz Ağralı’nın da katıldığı “Çocuklarımızın geleceği için koşuyoruz” sloganlı Vodafone 39’uncu İstanbul Maratonu önceki gün koşuldu. Rahatsızlığından dolayı ilk üçe giremeyen atletimiz koşuyu 4’üncü olarak tamamladı.
13 Kasım 2017 Pazartesi 23:19:00

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor İstanbul ve Vodafone tarafından bu yıl “Çocuklar İçin Koş” temasıyla düzenlenen Vodafone 39’uncu İstanbul Maratonu önceki gün koşuldu. Bingöllü atlet Yavuz Ağralı’nın da katıldığı koşuda 1’inci Kaan Kigen Özbilen, 2’inci Mert Girmalegesse 3’üncü Ercan Muslu 4’üncü Yavuz Ağralı oldu.

Maratondan sonra duygularını sosyal paylaşım sitesi hesabında paylaşan ve “bir yarışı kaybedebilirim ama umudumu asla” diyen Ağralı; “Şunu söylemek istiyorum; insanlar çok şey bekliyorlar bir ay önce maraton koştum ve derece anlamında da iyi koştuğumu düşünüyorum. Maraton kolay bir branş değil. Yılda iki kez koşulan bir branştır. Ben 35 günde iki maraton koştum. Vücudum makine değil ki. Burada hava koşullarına rağmen ve 35 km den sonra rahatsızlığımdan dolayı ilk 3’e giremedim, nasip değilmiş. Buradaki derecemde 2:21:03. Bu derecenin de küçümsenecek bir tarafı yok. Ayrıca 38 km den sonra yaşadıklarımda ben de kalsın benim felsefemde bahaneye yer yoktur ” İfadelerini kullandı.

KLASİK SAYFA HABERLER YAZARAR KATEGORİLER