Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
16 Aralık 2017 Cumartesi
-1.7 °C Açık

Özel öğrencilerden engin'e ziyaret

3 aralık dünya engelliler günü dolayısıyla, özel eğitim iş uygulama merkezi öğrencileri okul müdürü mehmet tokuş ile beraber il milli eğitim müdürü kadri engin'i makamında ziyaret etti.

04 ARALIK 2017 PAZARTESİ 22:44
0
198
0
AA aa
Özel öğrencilerden engin`e ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinden gelen özel öğrencileri ve yöneticileri makamında ağırladı.

Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Mehmet Tokuş ve özel öğrencileri makamında ağırlayan Engin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Devletin son yıllarda engelli vatandaşlar için doğru politikalar ve kalıcı çözümler üretmek amacıyla gerekli çalışmalar yaptığını belirten Engin, engelli vatandaşların toplumla bütünleşmeleri, en iyi şartlarda eğitim görmesi ve hayatlarını sürdürmeleri için toplumun tüm kesimlerinin el ele gönül gönüle çalışmalar yürüttüğünü ifade etti.

Engin; “Zorlukları yaşayarak düzeltmek değil, bir başkasının zorluğu benimde onu düzeltme zorunluluğum var, bunun farkında olmamız gerekiyor. Toplum olarak hepimize görev düşüyor. Hepimize sorumluluk düşüyor. İşte bunun farkına varır isek daha huzurlu, toplumla barışık, herkes hayatında daha mutlu yaşam sürmüş olur” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın