TARİH : 06 Mayıs 2015 Çarşamba 11:31:06 İLETİŞİM KÜNYE REKLAM MOBİLÜYE GİRİŞİ
MURAT ‘CAN ALMASIN’ CAN OLSUN! : Genç Belediye Başkanlığı ve TEMA Bingöl Temsilciliği, ‘Murat Can almasın Can olsun’ sloganıyla Murat Nehri köprü bölgesinde eğitim sosyal ve yaşamsal altyapı için çalışma başlattı. Bölgede yapılan incelemede, Murat Nehrinin kum ve malzeme alanına döndüğü vurgulandı. “DAP-ETÜ BİLİM ŞENLİĞİ” DÜZENLENİYOR : Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve Erzurum Teknik Üniversitesi işbirliğiyle 11-14 Mayıs 2015 tarihleri arasında ilki yapılacak olan ‘DAP-ETÜ Bilim Şenliği’nde sona yaklaşıldı. “MAZLUM VE YOKSULLAR YOLUMUZU GÖZLÜYOR” : Nisan ayı faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaşan Merhamet Eli Derneği Başkanı Mehmet Tamaç, yardım derneğine başvuruların arttığını belirterek, “Mazlum ve yoksullar yolumuzu gözlüyor” dedi. EKİPMAN ALIMLAR İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI : Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca, kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı kapsamında bireysel sulama makine ve ekipman alımları için başvurular başladı. Yüzde 50 hibeli desteklemeli programa son başvuru tarihi 1 Temmuz. LİSELER ARASI BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI : Bingöl’de 9 lisenin katılımıyla liseler arası bilgi yarışması düzenlendi. Yarışmada, Yedisu Anadolu Lisesi birinci oldu. VALİLİKTEN İNTERNET İŞLETMECİLERİNE UYARI : Bingöl Valiliği, internet işletmecilerine yönelik önemli uyarılarda bulundu. 12 yaş altı çocukların ebeveynleri yanında olmadan içeri alınmaması, 18 yaş altı çocukların psikolojik ve fizyolojik gelişimine olumsuz etkisi olabilecek oyunların oynatılmaması gerektiğini vurgulayan Valilik, internet kafelerde altyapı ve filtreleme sistemleri ile işyerine giren çıkanları tespit amaçlı kamera sistemlerinin kurulu olması gerektiğini kaydetti. BELEDİYEDEN VERGİ UYARISI : Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü, 2015 yılı emlak, ilan ve reklam vergisi ile çevre ve temizlik vergilerinin birinci taksitlerinin ödenmesi ve vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri hususunda uyarılarda bulundu. ASKERİN DEVİR ŞARTI! : Belediye Meclisi, 35 bin metrekarelik askeri alanın devri için Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye yetki verdi. Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaç duyduğu bina ve tesislerin yapılması karşılığında devrin uygun olacağı kararını verdi. COŞKUN, DİYARBAKIR SEÇİM KOORDİNATÖRÜ OLDU : Partisinin bir neferi olarak sadece Diyarbakır’la sınırlı kalmayıp, Bingöl’deki parti çalışmalarına da tüm gücüyle destek vereceğini ifade eden Coşkun: “Halkımızla birlikte el ele, gönül gönüle verip inşallah 7 Haziran akşamı 3 aday arkadaşımızı da Meclis’e uğurlayacağız” dedi. BÖLGEYE 18 MİLYONLUK YATIRIM : Bingöl’de Çapakçur ve Göynük Çayı Mikrohavzası Planları kapsamında, ormancılık, mera, sulama tarım, enerji ve DSİ’nin programından yapılacak olan yatırımlarla birlikte bölgeye 18 milyonluk yatırım gelecek.
Düğünler canlı yayınlanacak
04-07-2008 10:09
9126
0
Bingöl’de faaliyet gösteren Ahmet Dursun Spor Kompleksi’nde yapılan düğünler ve yine aynı komplekste bulunan halı sahada oynanacak maçlar da internet aracılığı ile canlı izlenebilecek.
Özellikle şehir dışında ve yurt dışında yaşayan Bingöllüler için düşünülen bu sistemle salonda yapılacak bütün düğünler izlenebilecek. Ayrıca yine aynı komplekste bulunan halı sahada oynanan maçlar da internetten canlı olarak yayınlanabilecek. Bu komplekste yapılacak düğünlerin www.ahmetdursunsporkompleksi.com adresinden izlenebileceği belirten Dursun, açmalarının gurbette yaşayan Bingöllülerin burada yapılan düğünleri izlemelerini sağlamak olduğunu söyledi.
Son değişikliği anlatan Ahmet Dursun Spor Kompleksi İşletmecisi Ahmet Dursun, “Bingöl’de imza attığımız ilklerden biri, Türk Patent Enstitüsü’ne başvurarak Ahmet Dursun ismini markalaştırmak olmuştur. Ve yine bütün halkımıza duyurmak istediğim bir yeniliğimizin daha olduğunu ifade etmek isterim.Dünyanın değişik yerlerinde, gurbette yaşayan Bingöllü hemşerilerimizi düşünerek onların hasretini gidermek için kompleksimizde yapılan düğünlerimizi ve halı sahamızdaki maçlarımızı internet aracılığıyla  web adresimizden bütün dünyaya canlı yayın olarak izlettirmeye başladık.Artık www.ahmetdursunsporkompleksi.com adresinden bizlere ulaşmanız, düğün ve maçlarımızı canlı izlemeniz tek tuşun ucunda” diye konuştu.

Ben Ahmet Dursun olarak bütün yatırımlarımı doğduğum ve yaşadığım topraklara yapmayı kendime şiar edindim Dursun, “Yeni yatırımlarımla Bingöl halkının hizmetinde olmaya devam edeceğim” diye konuştu.


Bingöl Olay Gazetesi

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
BU HABER İÇİN SİZ NE DİYORSUNUZ ?
Adınız Soyadınız :
Email Adresiniz :
Başlık :
Güvenlik Kodu 550 karakter kaldı
GÖNDER
SON EKLENEN HABERLER
“DAP-ETÜ BİLİM ŞENLİĞİ” DÜZENLENİYOR
Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve Erzurum Teknik Ü...
MURAT ‘CAN ALMASIN’ CAN OLSUN!
Genç Belediye Başkanlığı ve TEMA Bingöl Temsilciliği, ‘Murat Can almasın Can ols...
EKİPMAN ALIMLAR İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca, kırsal kalkınma yatırımlarının destekle...
“MAZLUM VE YOKSULLAR YOLUMUZU GÖZLÜYOR”
Nisan ayı faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaşan Merhamet Eli Derneği Başkanı Meh...
VALİLİKTEN İNTERNET İŞLETMECİLERİNE UYARI
Bingöl Valiliği, internet işletmecilerine yönelik önemli uyarılarda bulundu. 12 ...
LİSELER ARASI BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI
Bingöl’de 9 lisenin katılımıyla liseler arası bilgi yarışması düzenlendi. Yarışm...
Ahmet Davutoğlu Başkanlığındaki AK Parti başarılı olacak mı?
Olacak
Olmayacak
Kararsızım
Ali Köseoğlku (MHP Eski İl Bşk.)
01.10.2014
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyesi Selahattin Eyybubi Camii`nde kurulmuştur.
H.Sedri Karaarslan (Lokantacı)
30.09.2014
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyesi Selim Atala Camii`nde kurulmuştur.
KAMİL KURULAY (26.08.2014)
-
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Yeşilyurt Mahallesi Fatih Camii`nde kabul edilmektedir.