TÜFENKCİ’DEN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Bingöl’de bulunan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, terör örgütleri DAEŞ ve PKK örgütleriyle girilen çatışmalarda şehit düşen askerlerin ailelerini ziyaret etti.

 

Bingöl’deki ziyaretlerini sürdüren Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, beraberinde Vali Yavuz Selim Köşger, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Belediye Başkanı Yücel Barakazi ve parti teşkilatlarıyla şehit ailelerine ziyarette bulundu.

İlk olarak geçtiğimiz yıl Fırat Kalkanı Harekâtı operasyonu kapsamında terör örgütü DAEŞ unsurlarınca düzenlenen saldırıda şehit düşen Astsubay Muhammed Koşan’ın ailesini ziyaret eden Bakan Tüfenkci, şehit babası Abdullah Koşan’a başsağlığı dileklerini iletti.

Burada şehit ailesiyle bir süre sohbet eden Bakan Tüfenkci, daha sonra geçtiğimiz Nisan ayında Bingöl’ün Genç ilçesi Döşekkaya Köyü Ziyarettepe bölgesinde icra edilen ‘Jandarma Komando Er Emrah Göçer-2’ operasyonu kapsamında çıkan çatışma sonucu şehit olan güvenlik korucusu Mansur Salcan’ın ailesini ziyaret etti. Okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ve okunan duanın ardından şehit ailesiyle bir süre sohbet eden Bakan Tüfenkci, teravih namazını kılmak üzere Merkez Ulu Cami’ye geçti.